5 najlepszych świątecznych filmów i seriali na Netflix

świąteczne filmy netflix

5 najlepszych świątecznych filmów i seriali na Netflixie, które sprawią, że poczujecie na maxa świąteczną atmosferę. Świąteczne animacje dla całej rodziny, świąteczne komedie romantyczne i świąteczne filmy familijne dostępne na Netflix.

@techmatepl

🎄 5 najlepszych świątecznych filmów i seriali 🎅🏻 #netflix #tv #christmas #netflixpolska #tvshow #tvshows #film #movie #movies #najlepszyprezent

♬ Let it Snow Let it Snow – Christmas Songs

Oglądałem wszystkie te świąteczne filmy i seriale. Mają ode mnie znak jakości i napewno będziecie się bawić świetnie i poczujecie atmosferę Bożego Narodzenia!

Randki od święta – najlepsza świąteczna komedia romatyczna

Randki od święta to zdecydowanie najlepsza świąteczna komedia romantyczna 2020 roku. Dwójka przypadkowych osób poznanych na świątecznych zakupach postanawia, że będą parą, ale tylko podczas świąt i imprez rodzinnych. Co z tego wyjdzie? Pewnie już się domyślacie! Ode mnie 10/10. Polecam!

Klaus – świąteczny film animowany

Klaus to film animowany nominowany do Oscara w 2019 roku! Klaus opowiada o alternatywnym pochodzeniu Świętego Mikołaja. Otóż Święty Mikołaj początkowo miał być zwykłym listonoszem, który jednego dnia postanowił… Nie zdradzę Wam! Sami się przekonajcie! Zupełnie inny pomysł, który jest totalnie genialny! Moim zdaniem najlepszy świąteczny film animowany na Netflix.

Kronika Świąteczna – świąteczny film dla całej rodziny

Kronika Świąteczna to świąteczny film familijny dla całej rodziny! Rodzeństwo, które za bardzo się nie lubi (czyli pewnie jak większość z nas), przypadkowo rujnuje święta. Potem jednak wspólnie z Mikołajem próbują je ratować. Czy im się uda? Lekko się będzie!

Ekspres Polarny – świąteczna animacja dla całej rodziny

Ekspres Polarny to film animowany z Tomem Hanksem w roli głównej. 8-latek nie wierzy w Świętego Mikołaja. Przypadkowo w Wigilię Bożego Narodzenia budzi go pociąg, do którego dzieciak wsiada. Okazuje się, że pociąg jedzie na Biegun Północny. Tam chłopak na własne oczy przekonuje się co jest z tym Świętym Mikołajem.

Dash i Lily – świąteczny serial na Netflix

Dash i Lily to świąteczny serial na Netflixie. Dash i Lily opowiada o dwójce nastolatków, którzy romansują wymieniając się liścikami ukrytymi w bibliotece. Oboje dają sobie zagadki, zadania i wyzwania. Jest świątecznie – czy uda im się wspólnie spędzić Wigilię, Święta i Sylwester? Ostrzegam – bardzo wciąga!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne