Urządzenie do automatycznego zasłaniania firan – SwitchBot Curtain

SwitchBot Curtain

Od jakieś czasu interesuje się tematem smarthome, czyli inteligentnego domu. Jednak mimo tego nie wiedziałem, że istnieje takie urządzenie. Oto SwitchBot Curtains, czyli urządzenie do automatycznego zasłaniania firan!

Kup Switchbot Curtains

SwitchBot Curtain – jak działa?

SwitchBot Curtain montaż

Zawieszacie Switchbota między pierwszą a drugą przelotką firan. SwitchBot Curtain działa ze wszystkimi typami firan – po prostu wybieracie urządzenie z inną końcówką. Fajne jest to, że urządzenia SwitchBot Curtain praktycznie nie widać.

SwitchBot Curtain jak działa

Następnie odpalacie aplikację SwitchBot i kalibrujcie urządzenie, tak, aby wiedziało ile ma jechać do pełnego zasłonięcia / odsłonięcia firan.

SwitchBot Curtain zamontowane

To wszystko! Teraz klikacie i firanki się zasłaniają. Można również stworzyć harmonogram np. żeby firany automatycznie odsłaniały się o 8 rano, a zasłaniały o 20 w wybrane dni tygodnia (lub codziennie).

SwitchBot Curtain aplikacja

Może to być spoko prezent dla smart mamy lub gdy np. wyjeżdżacie na wakacje złodzieje będą myśleć, że cały czas jesteście w domu, bo firanki się zasłaniają.

SwitchBot Curtain – czy warto?

switchbot panel słoneczny

Zestaw dwóch urządzeń Switchbot Curtains kosztuje $128 czyli około 400 złotych. Natomiast panel słoneczny, który według mnie jest konieczny, bo inaczej urządzenie trzeba będzie zdejmować i ładować kosztuje $17 za sztukę.

 

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne