Jak zdobyć 100 000 subów na YouTube? Darmowe szkolenie online

youtube zamawianie przycisku 10000

Chcielibyście rozwinąć swoje kanały na YouTube lub TikTok? A może chcelibyście zostać influencerem i zbudować społeczność, która pokocha Wasze filmy?

Zapraszamy Was na zupełnie darmowe szkolenie online – “Jak zdobyć 100 000 subskrybentów na YouTube / TikTok?”. Szkolenie poprawadzę osobiście ja – twórca kanału TechMatePL, który możecie oglądać na TikToku i YouTube’ie. Kurs odbędzie się 6. czerwca 2023 o godzinie 10:00 w formie livestreama na Facebooku na fan page Centrum ElektroEkologii.

Zapisy na darmowe szkolenie Jak zdobyć 100 000 subskrybentów na YouTube / TikTok?

Szkolenie “Jak zdobyć 100 000 subskrybentów na YouTube / TikTok?” to niezwykła okazja, aby dowiedzieć się jak tworzyć anagażujące filmy. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z tworzeniem treści, czy macie już pewne doświadczenie, to szkolenie dostarczy Wam niezbędnej wiedzy, wskazówek i strategii. No i oczywiście motywacji 🙂

Centrum ElektroEkologii

Podczas szkolenia zdradze Wam tajniki działania algorytmów obu platform. Powiem na co zwrócić uwagę przy nagrywaniu. Dzięki temu z łątwością stworzycie filmy, które będą mieć dużo wyświetleń. I to bez żadnych znajomości i wybijania się na kimkolwiek! Porozmawiamy również o tym, jak zarabiać na swoich filmach.

Sponsorem darmowego kursu, który dla Was poprowadze jest Centrum ElektroEkologii.

Strona internetowa Centrum ElektroEkologii

Oficjalny Facebook Centrum ElektroEkologii

Centrum ElektroEkologii – sponsor szkolenia

Centrum ElektroEkologii jest pierwszym w Europie miejscu dla młodzieży, w którym edukuje się, jak prawidłowo postępować z elektrośmieciami. Warto wspomnieć, że w Centrum ElektroEkologii prowadzone są warsztaty stacjonarne (w Warszawie) oraz online.

Centrum ElektroEkologii

Drodzy Czytelnicy i Widzowie, pamiętajcie, aby oddawać elektrośmieci do specjalnych punktów zbierania. Nie należy wyrzucać ich do zwykłego kosza, ponieważ ma to bardzo negatywny wpływ na środowisko natualne, o które chcemy przecież wspólnie dbać. Każdy sprzęt elektryczny i elektroniczny, który jest oznaczony przekreślonym koszem, należy oddać specjalnie posegregować / oddać do specjalnie wyznaczonych punktów.

Ponadto sprzętów elektrycznych i elektronicznych, które chcemy wyrzucić, nie można samodzielnie rozkładać  części pierwsze, ponieważ jest to bardzo niebezpieczne. Małe zwarcie może spowodować wybuch, a co za tym idzie uszczerbek na Waszym zdrowiu.

ElektroEkologia

Łapcie jeszcze kilka ciekawostek od Centrum ElektroEkologii:

  • Eksperci oszacowali, że gdyby wszystkie zebrane w ciągu roku ZSEE (zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) załadować do wagonów towarowych, to utworzony z nich pociąg opasałby kulę ziemską.
  • Gdyby ustawić jeden na drugim wszystkie telewizory, jakie co roku wymieniamy na nowe, to można by z nich zbudować kolumnę blisko 50 razy wyższą niż Mount Everest.
  • Metale, w tym złoto, srebro.., czy miedź, odzyskane z zużytych telefonów komórkowych można wykorzystać do wytwarzania czajników, plomb dentystycznych, a nawet instrumentów muzycznych.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne