Tani Windows z Allegro – czy to legalne?

Tani Windows z Allegro

Na Allegro oraz na serwisach sprzedających kluczę można kupić Windows 10 za 3,90 pln! Cena w oficjalnym sklepie Microsoft wynosi 1099 pln. Czy kupowanie tanich kluczy na Allegro jest legalne i skąd się one biorą?

@techmatepl

⭐️ Tani Windows 👉 Czy to legalne? 👍 #windows #windows10 #microsoft #tech #technology #technologie #technologia #ciekawostka #ciekawostki #pc #laptop

♬ Coffee for Your Head – Vinyll

Na aukcjach w opisie taniego klucza znajdziemy informacje, że klucze są w 100% legalne, działają dożywotnio / bezterminowo, a nawet można używać ich w firmie.

windows 10 sklep microsoft

Skąd się biorą tanie klucze na Allegro?

Tanie klucze pochodzą z odsprzedaży – są używane. Jednak to nie zmienia nic w ich działaniu. Nie różnią się niczym od nowych kluczy – system działa tak samo. Zgodnie z prawem Unii Europejskiej odsprzedaż kluczy, które nie są używane jest legalna. Działa to tak samo jakbyście sprzedawali grę komputerową na płycie. Nie gracie dłużej, więc możecie sprzedać płytkę. Tutaj po prostu sprzedajcie klucz, a nie DVD.

Microsoft office tanio

Ale niby kto sprzedaje klucze warte 1099 złotych za 3,90? Na świecie codziennie wyrzuca się tysiące laptopów. Wyrzucają je głównie firmy, którym nie chce się tego sprzętu sprzedawać. Laptopy z zainstalowanymi Windows 10 trafiają prosto na śmietnik. Następnie są osoby, które zwiedzają wysypisko i pobierają klucze z wyrzuconych laptopów. Następnie są one sprzedawane na Allegro i w sklepach z kluczami?

Tani klucz Microsoft Office

Oprócz systemu Windows bardzo tanio można również kupić pakiet biurowy Microsoft Office. Ja kupiłem swój kilka lat temu i przez cały czas działa. Zamiast przepłacać 1000 złotych kupiłem za 7 pln. Tanio i legalnie. Dokładnie tak jak lubię!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne