Słuchawki bezprzewodowe TCL Moveaudio S180 – recenzja

TCL Moveaudio S180 recenzja

TCL Moveaudio S180 to popularne ostatnio słuchawki zamykane w pudełeczku. Podobnych produktów jest na rynku mnóstwo, więc postanowiłem je sprawdzić. Oto recenzja TCL S180.

Kup najtaniej Słuchawki bezprzewodowe TCL Moveaudio S180

TCL Moveaudio S180 brzmienie

TCL S180 recenzja

Zaczynamy od brzmienia! Podczas testów słuchałem dosłownie wszystkiego od Young Leosi i kukona, przez rockowe gitary Guns ’n Roses a na elektoracie i Scooterze kończąc.

TCL S180 brzmienie

Basy są zaskakująco niskie i czyste. Soprany również brzmią fajnie. Zaskakujące, że słuchawki w tej cenie, tak ciepło grają. Dźwięk jest dobrze osadzony w przestrzeni.

TCL Moveaudio S180 jak grają

Na słuchawkach bezprzewodowych ważne jest, aby również podczas testów obejrzeć film. Dzięki temu można zauważyć czy słuchawki mają opóźnienia. Opóźnienia podczas słuchania muzyki nie przeszkadzają, ale podczas oglądania filmów już mogą – brak synchronizacji wideo i audio. Wiele słuchawek posiada ten problem, natomiast TCL Moveaudio S180 go nie mają. Na słuchawkach TCL można oglądać filmy bez przeszkód!

Budowa TCL Moveaudio S180

Budowa TCL Moveaudio S180

Wyjmujecie je i słuchawki automatycznie łączą się z telefonem. TCL Moveaudio S180 są to dwie małe pchełki o wadze 5 gramów każda. Są to słuchawki dokanałowe. Razem z pudełkiem ważą 76 gramów. W zestawie znajdziecie 3 rozmiary gumek. Słuchawki są wygodne i komfortowe. Łatwo zapomnieć, że ma się je w uchu.

Jeżeli chodzi o pudełko to na ono minimalistyczny biały design. Zamyka się na magnes, więc słuchawki z niego nie wypadną. Słuchawki w pudełku również łapane są przy pomocy magnesu.

TCL Moveaudio S180 pudełko

Na pudełeczku znajdziemy jedną diodę LED sygnalizującą ładowanie słuchawek. Kolor zielony diody oznacza ładowanie słuchawek. Dioda wyłączona oznacza, że słuchawki są naładowane. Czerwony kolor diody oznacza, że słuchawki są ładowane, ale pudełko ma mniej niż 20% swojej baterii.

Bateria słuchawek trzyma około 5,5 godziny. Następnie odkładacie je do pudełka i się ładują. Łączny czas działania to około 28 godzin. Następnie trzeba naładować etui – kabel USB-C w zestawie.

TCL Moveaudio S180 wygląd

Ja nie biegam, ale zapewne są tu tacy, którzy biegają i są ciekawi czy słuchawki wypadają z uszu. Krótki test dla Was – biegałem w nich i nie wypadają.

Słuchawki TCL Moveaudio S180 posiadają certyfikat IPX4, czyli są wodoodporne. Nie straszny im pot i wilgoć, kiedy uprawiacie sport.

TCL Moveaudio S180 panel dotykowy

TCL wyposażone są w panel dotykowy na obu słuchawkach. Można za jego pomocą odbierać połączenia telefoniczne, przełączać piosenki oraz pauzować muzykę.

Krótka instrukcja do słuchawek TCL Moveaudio S180

  • przełączenie piosenki – przytrzymajcie palec przez 3 sekundy na prawej słuchawce
  • odtwarzanie / pauza piosenki – stuknijcie dwa razy w prawą słuchawkę
  • odebranie połączenia – stuknijcie dwa razy w dowolną słuchawkę
  • odrzucenie połączenia – przytrzymajcie palec przez 3 sekundy na dowolnej słuchawce
  • włączenie / wyłączenie redukcji hałasu otoczenia – przytrzyjcie palec 3 sekundy na lewej słuchawce

TCL Moveaudio S180 redukcja hałasu otoczenia

TCL Moveaudio S180 słuchawki

Słuchawki TCL Moveaudio S180 mają aktywną redukcję szumu. Jest to funkcja, dzięki której słuchawki słuchają otoczenia i wytwarzają odwrotną falę do tej którą usłyszą. Dźwięk i fale z fizyki, kto uważał ten wie, że dzięki temu hałas staje się praktycznie niesłyszalny, bo linia sinusoidy się nakładają. ANC można również wyłączyć. Funkcja działa dobrze. Włączamy i wyłączamy ją przytrzymując palec na panelu dotykowym na lewej słuchawce przez 3 sekundy.

TCL Moveaudio S180 funkcje

TCL S180 słuchawki

Słuchawki dokanałowe TCL Moveaudio S180 posiadają Bluetooth 5.0, więc nie ma żadnych problemów ze zrywaniem połączenia. Podczas testu nie rozłączyły mi się ani razu (no z wyjątkiem kiedy bateria się rozładowała). Obsługiwane kodeki audio: SBC, AAC.

Czy warto kupić TCL Moveaudio S180?

Kup najtaniej rSłuchawki bezprzewodowe TCL Moveaudio S180

TCL S180 zestaw

Słuchawki TCL Moveaudio S180 to świetny sprzęt. Bardzo pozytywnie zaskakuje jakość dźwięku przy tej cenie. Normalnie kosztują 300 zł, teraz jest promocja i można je dostać za 199 złotych. Moim zdaniem nawet w cenie 300 pln są one warte uwagi. Brak opóźnień, aktywna redukcja szumu, wodoodporność. To wszystko sprawia, że chętnie polecę słuchawki TCL Moveaudio S180 każdemu.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne