Telefon dla graczy z wiatrakiem – ASUS Rog Phone 3 – recenzja

ASUS Rog Phone 3

To telefon specjalny dla graczy! ASUS Rog Phone 3 stawia na maksymalną wydajność i szybkość działania. Do tego ogromna bateria. Czy warto kupić Rog Phone 3?

ASUS Rog Phone 3 budowa

Tak, do tego telefonu naprawdę jest dołączony wiatrak do chłodzenia procesora! Podobno AeroActive Cooler 3 potrafi obniżyć temperaturę procesora telefonu o 4 stopnie C.

AeroActive Cooler 3

Co ważne wiatrak możemy podłączać i odłączać w razie potrzeby (np. gdy gramy lub streamujemy). Podłączanie i odłączanie AeroActive Cooler 3 jest łatwe i wygodne. Dodatkowe zawiera on port USB-C i gniazdo słuchawkowe.

telefon dla graczy

Sama obudowa telefonu jest plastikowa. Z tyłu znajduje się podświetlane logo, któremu możemy wybrać kolor.

Air Triggers asus rog phone 3

Z lewej strony znajdują się programowalne przyciski zwane Air Triggers, które symulują triggery znany z padów do gier. Możecie im przypisać dowolną funkcję np. ataku. Bardzo uprzyjemniają one rozgrywkę i dają olbrzymią przewagę!

Szybkość działania ASUS Rog Phone 3

ASUS Rog Phone 3 to telefon gamingowy, który jest demonem szybkości! ASUS został wyposażony w procesor Snapdragon 865+ o taktowaniu 2,94 GHz or 16 GB pamięci RAM.

telefon gamingowy

Woah, to więcej RAMu niż mają kompy u mnie w szkole.

Ekran ASUS Rog Phone 3

Ekran ASUS Rog Phone 3

Ekran jest piękny. To AMOLED o wielkości 6.6 cala. Jest jasny i patrzy się na niego przyjemnie. Telefon posiada odświeżanie 144 Hz oraz HDR10+.

Tryb gamingowy ASUS

telefon do gier

ASUS Rog Phone 3 to idealny telefon do gier! Posiada specjalny tryb gamingowy. Możemy szybko sprawdzić taktowanie procesora, liczbę klatek, wyciszyć połączenia, powiadomienia i inne.

Jakie zdjęcia robi ASUS Rog Phone 3?

Średnie. Telefon ma trzy aparaty – makro, szerokokątny oraz standardowy. Zabrakło tu niestety aparatu zoom. Jakość zdjęć niestety również pozostawia sporo do życzenia.

ASUS Rog Phone 3 aparat szerokokątny
ASUS Rog Phone 3 aparat szerokokątny
ASUS Rog Phone 3 aparat standard
ASUS Rog Phone 3 aparat standard

Telefon nagrywa wideo w jakości do 8K z 30 klatkami na sekundę lub 4K z 60 klatkami na sekundę. Sama jakość wideo jest przeciętna. Bez szału, ale i źle nie jest.

ASUS Rog Phone 3 aparat selfie
ASUS Rog Phone 3 aparat selfie

Aparat selfie robi całkiem dobre zdjęcia.

ASUS Rog Phone 3 tryb portretowy
ASUS Rog Phone 3 tryb portretowy

Jest też tryb portretowy. Również robi fajne zdjęcia.

Telefon dla graczy – dodatkowe funkcje

ASUS Rog Phone 3

ASUS Rog Phone 3 posiada 5G. ASUS działa w oparciu o system Android 10 wraz z specjalnie przygotowaną nakładką. Bateria ma pojemność 6000 mAH co przekłada się na około 6 godzin grania.

ASUS Rog Phone 3 czy warto kupić?

Jeżeli gracie dużo na telefonie to zdecydowanie tak. Jeżeli zależy Wam na świetnych zdjęciach to już trochę mniej. Cena ASUS Rog Phone 3 to 4200 złotych.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne