Tesla CyberTruck – pierwszy polski pokaz samochodu

Tesla CyberTruck w Warszawie

Ten długo oczekiwany moment nareszcie nadszedł – rozpoczął się pierwszy polski pokaz samochodu elektrycznego Tesla CyberTruck.

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenie (wideo poniżej) naszym pierwszych wrażeń ze spotkaniem z Tesla CyberTruck.

Tesla CyberTruck – pierwsze wrażenia

Tesla CyberTruck w Polsce

CyberTruck, dzięki swojej futurystycznej konstrukcji i zaawansowanym technologiom budzi ogromne zainteresowanie. CyberTruck jest ogromny! Ma ponad 5,5 metra długości, 1,9 wysokości, do tego waży ponad 3 tony!

Tesla CyberTruck zdjęcia

To co najbardziej przyciąga uwagę, to oczywiście wygląd Tesla CyberTruck. Jego kanciasta stylistyka, odbiega znacznie od innych samochodów. No i ta surowa stal nierdzewna. Może się podobać lub nie, ale napewno się wyróżnia. Producent deklaruje zasięg do 540 km na jednym ładowaniu.

CyberTruck Warszawa

Jazda testowa Tesla CyberTruck

Niestety nie można legalnie przejechać się samochodem Tesla CyberTruck, samochód nie został dopuszczony do ruchu ulicznego w Polsce. Dlaczego?

CyberTruck w Polsce

Po pierwsza: auto ma zbyt dużą masę całkowitą – 4100 kg (kierujący musiałby mieć prawo jazdy kategorii C, aby nim legalnie jeździć).

Jazda próbna CyberTruck

Po drugie: z powodu kanciastego kształtu, piesi mieli się nienajlepszej kiedy zostali potrąceni przez CyberTrucka jadącego nawet z niewielką prędkością.

Tesla CyberTruck Warszawa

Tesla CyberTruck – gdzie zobaczyć?

CyberTruck Warszawa

Samochód Tesla CyberTrucka można bezpłatnie oglądać 20. i 21. czerwca 2024 roku w salonie Tesla Polska w Ząbkach koło Warszawy (ul. Radzymińska 334, Ząbki).

Tesla Warszawa

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne