Samochód gamingowy, czyli Tesla Model S 2021

Tesla Model S

Tesla zapowiedziała prawdziwy samochód dla graczy. W nowym aucie Tesla Model S (2021) zagracie w gry takie jak Cyberpunk 2077 czy Wiedźmin 3.

Odświeżona wersja Tesla Model S nie różni się za bardzo od poprzednika z zewnątrz. Całkowicie zmieniono wnętrze auta. Wygląda bardzo minimalistycznie.

Tesla Model S

Kształt kierownicy przypomina teraz samochody F1. Zarówno kierunkowskazy jak i kontrola wycieraczek została umieszczone jako przyciski na kierownicy. Ja podchodzę trochę sceptycznie, bo lubię tak sobie trzymać kierownicę w pozycji 14:50.

Tesla Model S kierownica

Nowa Tesla Model S 2021 nie ma skrzyni biegów. Samochód ma inteligentnie domyślać się czy chcemy jechać do przodu czy do tyłu. Co do tego też nie jestem pewien. Jeżeli kiedyś samochód domyśli się źle?

Tesla Model S

W samochodzie zostały 22 głośniki z redukcją hałasu, która ma działać podobnie do słuchawek i wyciszać otoczenie, dzięki ulicy etc. zapewniając spokojną jazdę.

Tesla Model S cyberpunk 2077

Dlaczego to samochód gamingowy? Ponieważ posiada wbudowany komputer o mocy 10 teraflopów na którym możecie odpalić Wiedźmina lub Cyberpunka. Oczywiście bo bajer dla pasażerów, a nie kierowcy. Grać można siedząc zarówno siedząc z przodu jak i z tyłu.

Tesla Model S wiedźmin 3

Zasięg to około 600 km, prędkość maksymalna 322 km/h, a co najfajniejsze auto buja się od 0 do 100 km w 2,1 sekundy.

Cena Tesla Model S w wersji The Plain to 519 000 złotych.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne