Zapowiedziano nowego Wiedźmina! The Witcher – Monster Slayer

The Witcher Monster Slayer

Zapowiedziano nową grę z serii Wiedźmin! Gra będzie nosić tytuł Zabójca Potworów i ukaże się jeszcze w tym roku. Tytuł oryginalny: The Witcher – Monster Slayer.

@techmatepl

🔥 Zapowiedziano nową grę Wiedźmin! 🎮 #wellplayed2020 #gry #gra #game #games #iphone #android #ciekawostka #ciekawostki #gaming #gracz #mobile

♬ Say So (Instrumental Version) [Originally Performed by Doja Cat] – Elliot Van Coup

Zanim jednak złapiecie pada i polecicie zamawiać pre order do ulubionego sklepu musicie wiedzieć, że nowy Wiedźmin to gra na telefon. Tak, The Witcher – Monster Slayer to gra mobilna. Gra Wiedźmin – Zabójca Potworów będzie dostępna na telefony z systemem Android oraz iPhone.

The Witcher Monster Slayer

The Witcher – Monster Slayer na czym polega gra?

The Witcher: Monster Slayer to gra oparta o rozszerzoną rzeczywistość w stylu Pokémon Go. Czyli czekają nas spacery podczas których będziemy walczyć z potworami. Potwory będzie kolekcjonować jako trofea (analogicznie do Pokémonów w Pokédex).

wiedźmin zabójca potworów badanie zwłokW grze wcielamy się w młodego wiedźmina, który przemierza świat chcąc zostać najlepszym łowcom potworów. W grze mają pojawić się również zadania (questy), tworzenie eliksirów, badanie, tropienie i śledztwa. Jestem bardzo ciekawy jak wypadki gierka.

wiedźmin zabójca potworów

The Witcher – Monster Slayer gameplay

Na jednym ze zwiastunów (dość trudno go znaleźć) twórcy gry – studio Spokko (odłamek CD Projekt RED zajmujący się tworzeniem gier mobilnych) ujawniło gameplay z The Witcher – Monster Slayer! Już teraz zobaczcie rozgrywkę z Wiedźmin: Zabójca Potworów!

The Witcher – Monster Slayer kiedy premiera

Data premiery nie została oficjalnie podana. W zagranicznych mediach spekuluje się, że będzie to jeszcze w 2020 roku.

wiedźmin zabójca potworów

 

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne