5 najlepszych gier na PlayStation 4

najlepsze gry na playstation 4

Coraz mniej nowych gier pojawia się na PlayStation 4. Dlatego to idealny moment, aby wybrać 5 najlepszych gier na PlayStation 4. To jest moje prywatne TOP 5 gier na PlayStation 4 – ranking jest całkowicie subiektywny.

Napiszcie w komentarzu tytuły swoich ulubionych gier na PlayStation 4 to zrobimy dodatkowy ranking – TOP 5 najlepszych gier na PlayStation 4 według czytelników Tech-Mate.PL.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Żadna gra mnie bardziej nie wciągnęła. Historia łapie za serce (zwłaszcza ta Barona). Poczucie humoru Geralta to złoto. Mieczem macha się bardzo przyjemnie!

GTA 5

To klasyczek! Gangstera historia pełna parodii obecnych czasów. Ja się uśmiałem mnóstwo razy. Trzech oddzielnych bohaterów to trzy zupełnie oddzielne punkty widzenia i charyzma! GTA 5 to genialna gra.

Marvel’s Spider-Man

Śmiganie na pajęczynie po Manhattanie jest po prostu magiczne. Nie widziałem, że poruszanie się po mapie może dawać tyle frajdy! Poza tym to bardzo przyjemna gra akcji!

Uncharted 4

Przygoda rodem z filmów z Indiana Jonesem i satysfakcjonujące strzelanie. Grafika jest po prostu genialna! Głównego bohatera nie da się nie lubić!

The Last of Us 2

Survival, w którym liczymy każdym nabój w gnacie. Post-apokaliptyczne miasto opanowane przez wirusa i mała dziewczynka, która musi sobie w tym wszystkim poradzić!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne