Ultrace we Wrocławiu – wszystko o wydarzeniu motoryzacyjnym

Ultrace 2024 relacja

Mieliśmy okazję uczestniczyć w jednej z najlepszych imprez motoryzacyjnych w Polsce – Ultrace 2024 znanej też jako Club de Ultrace. Bilety na wydarzenie kosztowały 300 zł i wyprzedały się na miesiąc przed rozpoczęciem eventu! Czym jest Ultrace? Zapraszamy do przeczytania i obejrzenie (wideo poniżej) naszej relacji z Ultrace 2024 we Wrocławiu.

Ultrace – co to jest?

Ultrace to wydarzenie motoryzacyjne, na którym można zobaczyć setki unikalnych samochodów. Organizatorzy starannie selekcjonują auta, które będą mogły zostać zaprezentowane podczas trwania eventu.

Ultrace Wrocław

Auta, które można oglądać podczas Club de Ultrace zazwyczaj posiadają swój bardzo oryginalny styl – większość z nich jest stuningowana lub scustomizowana na zlecenie właściciela (bądź też przez nich we własnej osobie).

Ultrace co to

Samochody na Ultrace można jedynie pooglądać – nie ma możliwości przejechania się nimi, ani wejścia do środka. No chyba, że dogadacie się z właścicielem.

Ultrace opinie

Ważną częścią Ultrace jest pokaz driftowania, czyli Drift Show. Drift Show na Ultrace odbywa się przez cały dzień. Uczestnicy konkursu driftują przez około 15 minut, następnie jest przerwa trwająca przez około 45 min, a potem ponownie rozpoczyna się Drift Show. Ryk silników jest niesamowity – słychać go prawie na całym terenie wydarzenia. Zapach palonej gumy pieścił mój nos nawet mimo tego, że stałem kilkanaście metrów od samochodów, które driftowały.

Ultrace Drift Show

Kierowcy uczestniczący w Drift Show dają z siebie wszystko. Często jeżdżą bardzo blisko siebie oraz barierek. My mieliśmy okazję zobaczyć nawet jeden wypadek i holowanie. Kierowcy nic się nie stało, ale auto zdecydowanie wymagało poważnego remontu.

Ultrace Wrocław 2024

Na Ultrace znajduje się też scena główna, na której można zobaczyć panele dyskusyjne, prezentacje najlepszych samochodów z wydarzenia itd..

Club de Ultrace

Poza samochodami na Club de Ultrace znajdują się setki stoisk firm związanych z całą branżą moto. Mamy tutaj kolaż – znajdzie tu zarówno firmy zajmujące się tuningiem samochodów, jak i te sprzedające zapachy do aut.

Club de Ultrace 2024

Na stoiskach firm czekają dziesiątki aktywności i konkursów, w których można wziąć udział. Nam najbardziej spodobała się wymiana koła samochodowego na czas.

Club de Ultrace Wrocław 2024

Nie musicie się martwić również o swoje brzuszki. Na Club de Ultrace znajdują się food-trucki, na których można kupić jedzenie, picie oraz alkohol.

Ultrace czy warto

Wstęp na wydarzenie Ultrace wymaga zakupienia biletu – warto zrobić to wcześniej, bo często miesiąc przed eventem, bilety są już wyprzedane (wtedy zostaje OLX i inne portale z ogłoszeniami). Bilety można kupić przez stronę internetową organizatora. Nie da się kupić biletu na bramce przed wejściem na Ultrace.

Ultrace bilety

Club de Ultrace odbywa się raz w roku (najczęściej pod koniec czerwca) we Wrocławiu. Wydarzenie ma miejsce na zewnątrz stadionu Tarczyński Arena.

Ultrace czy warto iść

Ultrace Night Experience – co to?

Ultrace Night Experience to dodatkowa możliwość uczestniczenia w imprezie z muzyką klubową go hard połączoną z koncertem artysty związanego z elektroniką.

Ultrace – ile trwa zwiedzanie?

Nam zwiedzanie Ultrace zajęło około 3 godziny. W tym czasie zobaczyliśmy (chyba) każdy samochód i dwie rundy Drift Show.

Ultrace

Oczywiście to ile czasu potrzebujecie, zależy tylko od Was. Poza oglądaniem samochodów, możecie rozmawiać z właścicielami aut, kupić akcesoria samochodowe, brać udział w konkursach, poznać ofertę wielu firm z branży motoryzacyjnej i wiele więcej. Jeżeli jesteście zajawkowiczami braży moto, to z pewnością będziecie mieć co robić na Ultrace przez cały dzień.

Ultrace – czy są motory?

Na Ultrace nie ma motorów. Na wydarzeniu są wyłączenie samochody osobowe. Organizatorzy twierdzą, że zebrali około 1000 unikalnych aut.

Jak zgłosić swój samochód na Ultrace?

Ultrace zgłoszenie samochodu

Aby zaprezentować swoje auto i wjechać na teren wydarzenia samochodem, trzeba się wcześniej zgłosić przez stronę organizatora, a następnie przejść selekcję Ultrace – LINK. Osoby chcące jedynie pooglądać samochody (bez prezentacji swojej bryki), muszą zakupić bilet na wydarzenia przez stronę internetową Ultrace. Przed obiektem znajduje się również płatny parking – niestety jest bardzo drogi (100 zł za samochód za wjazd).

Galeria zdjęć z Ultrace 2024

Poniżej prezentujemy jeszcze kilka zdjęć fajnych samochodów, które zobaczyliśmy na Ultrace 2024.

Ultrace galeria

Ultrace zdjęcia

Ultrace fotki

Ultrace samocody

Ultrace 2024 zdjęcia

Ultrace 2024 fotorelacja

Przed zakupem samochodu używanego sprawdźcie go w serwisie Car VerticalCar Vertical

Pamiętajcie, żeby przed zakupem samochodu używanego sprawdzić go w serwisie CarVertical.com. Car Vertical zbiera informacje o używanych samochodach. Dzięki CarVertical Sprawdzicie tam czy fura miała wypadek, czy był cofany licznik, zobaczycie zdjęcia, których nie pokazał nam sprzedawca np. powypadkowe.

Car Vertical jak działa

Podczas rejestracji w serwisie lub w koszyku wpiszcie kod zniżkowy TechMatePL, a otrzymacie macie 10% zniżki na sprawdzenie samochodu.

Sprawdź historię samochodu w Car Vertical

Artykuł o CarVertical na naszym blogu

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne