Świetne biurko gamingowe w dobrej cenie – UltraDesk Iron – test

Biurko gamingowe UltraDesk Iron

Biurko to podstawowy element stanowiska komputerowego. Często jednak bardzo niedoceniany. Wolimy wydać więcej piniędzy na dobrego laptopa, czy klawiaturę. Jednak to właśnie biurko sprawia, że czas spędzony na graniu, czy pracy, jest dużo bardziej komfortowy. Dobrze dobrane biurko i krzesło uchronią nas przed bólami pleców i wadami postawy.

Kup biurko UltraDesk Iron

Do naszej redakcji trafiło właśnie nowoczesne biurko gamingowe UltraDesk Iron. Choć główną grupą docelową tego biurka są gracze, to ja również spędziłem sporo czasu przy nim pracując. Przez ostatni tydzień, używając właśnie biurka UltraDesk Iron, pisałem posty i montowałem filmy opublikowane na tym blogu. Wieczorami również grałem w gry korzystając z dobrodziejstw UltraDesk Iron. Oto moje wrażenia, czyli recenzja biurka dla graczy UltraDesk Iron.

Biurko gamingowe UltraDesk Iron – budowa

Zamawiając biurko UltraDesk Iron otrzymacie dwie paczki: pierwszą z blatem, drugą z nóżkami i śrubkami. Składając biurko, na początku wybieramy jego wysokość, do wyboru mamy trzy: 71 cm, 76 cm i 81 cm. Wysokość można zmienić w każdej chwili, wkręcając śrubki w inne gwinty. Tutaj warto wspomnieć o zabezpieczeniach – wkręcamy dwie śrubki w każdej nóżce, co daje pewność, że biurko będzie stać stabilnie i nic mu, oraz nam, się nie stanie.

Biurko dla graczy UltraDesk Iron

Obie nogi biurka posiadają również stabilizatory, stanowiące dodatkowe zabezpieczenie przed przewróceniem. Zarówno masywne nogi, jak i rama biurka, są wykonane ze stali. Konstrukcja jest niesamowicie solidna. Pod nogami biurka znajdują się również stópki sprawiające, że biurko trzyma pozycję i się nie “gibie”. Stópki pozwalają również nieco zwiększyć lub zmniejszyć wysokość biurka (o około 1 cm).

Złożenie biurka UltraDesk zajęło mi około 15 minut. Bez problemu poradzą sobie z tym osoby, które nigdy nie składały mebli. Złożenie biurka nie wymaga bycia silnym – dadzą sobie z tym radę również osoby o drobnej budowie ciała.

Blat biurka UltraDesk Iron to małe mistrzostwo świata. Jego wymiary to 132,5 cm x 60,5 cm. Bez problemu zmieszczą się na nim dwa monitory, klawiatura, myszka, telefon, kubek z napojem, kawa i… jeszcze zostanie trochę wolnego miejsca.

UltraDesk Iron opinie

Blat UltraDesk Iron wykonano z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na zarysowania. Co dla mnie najważniejsze – blat jest również wodoodporny. Setki razy, grając czy też pracując, zdarzyło mi się coś rozlać na biurko. Specjalna powłoka ochronna UltraDesk Iron gwarantuje, że biurku nic się nie stanie, niezależnie co na niej wylejemy – wodę, napoje, soki, kawę. Czarny kolor biurka ma również tę zaletę, że nie widać na nim zabrudzeń. A samo czyszczenie biurka jest przyjemne – wystarczy przetrzeć ściereczką i lśni jak nowe.

UltraDesk Iron zdjęcia

Dowiedzieliście się już sporo o wytrzymałości biurka UltraDesk Iron, jednak nie wspomniałem jeszcze o jednej kwestii – UltraDesk Iron ma udźwig do 100 kg. Wow! To naprawdę imponująca wartość.

UltraDesk Iron czy warto

Design biurka UltraDesk Iron ma bardzo gamingowy charakter. Zaokrąglone rogi i kształt blatu sprawiają, że UltraDesk ucieszy oko każdego gracza. Eleganckie wcięcia po prawej i lewej stronie, oraz z tyłu, nadają meblu look w stylu premium. Wcięcie z tyłu jest również świetnym miejsce na poprowadzenie kabli od myszki, klawiatury lub innych akcesoriów.

Podświetlenie w biurku dla graczy UltraDesk Iron

Podświetlenie w biurku dla graczy UltraDesk Iron

Największym bajerem biurka UltraDesk Iron jest oczywiście jego podświetlenie. Pod blatem znajdują się listwy świetlne o wysokości 11 mm, w których zamontowano diody. Producent nazwał to niezwykłe podświetlenie LED RGB PRISMATIC. Świecąca listwa rozciąga się prawie w okół całego biurka – jedynie z tyłu jest mała przerwa. Warto też wspomnieć, że listwa świeci z każdej strony.

UltraDesk Iron podświetlenie

Podświetlenie oczywiście najefektowniej prezentuje się w nocy, ale w dzień jest również bardzo dobrze widoczne. Listwa LED RGB PRISMATIC daje silne światło. Jeżeli nie chcemy korzystać z podświetlenia, to można je po prostu wyłączyć.

Podświetlane biurko dla graczy

Sterowanie podświetleniem odbywa się przy pomocy specjalnego panelu sterującego umieszczonego pod blatem z prawej strony biurka. UltraDesk Iron ma dwa przyciski: do włączania / wyłączania oraz do zmiany stylu podświetlenia. Tutaj warto wspomnieć, że biurko oferuje 30 różnych wzorów podświetlenia – może to być zarówno jeden kolor bez animacji, zmieniające się kolory, animacja jednego koloru itd.. Jednym słowem: każdy gracz znajdzie tutaj coś dla siebie i dostosuje biurko do swojego charakteru.

Podświetlane biurko

Aby podświetlenie mogło działać, to oczywiście potrzebuje zasilania. Tutaj również należy pochwalić producenta biurka. By podświetlenie działało, wystarczy podłączyć kabel USB do komputera. Kabel z kolei jest wyprowadzony elegancko na tył biurka, aby bez problemu podłączyć go do PC-ta. Równocześnie design biurka (wcięcie z tyłu) pozwoli również wygodnie podłączyć kabel od biurka do laptopa, którego na UltraDesk Iron podstawimy.

Biurko dla graczy z podświetleniem

Czy warto kupić biurko gamingowe UltraDesk Iron?

UltraDesk Iron to naprawdę solidne biurko. Sprawdzi się zarówno do grania, jak i pracy. Już solidna konstrukcja i wysokiej jakości blat sprawiają, że zdecydowanie jest warte swojej ceny! Jednak poza tym, biurko UltraDesk Iron posiada dodatkowo efektowne oświetlenie.

UltraDesk Iron test

Biurko gamingowe UltraDesk Iron kosztuje 719 zł i zdecydowanie jest warte swojej ceny. Wygląda bardzo designersko. Polecam każdemu, kto szuka solidnego mebla do grania lub pracy.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne