Niewykrywalne automatyczne ruszanie myszką

automatyczne ruszanie myszką

W sklepie internetowym Amazon obecnie jednym z najpopularniejszych sprzętów jest produkt o nazwie Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover z przełącznikiem wł./wył., bez sterowników, niewykrywalny, symuluje ruch myszy, Plug and Play, kolor czarny. Postanowiłem zamówić ten sprzęt i sprawdzić jak działa. Zapraszam do przeczytania mojej opinii o Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover.

Kup Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do sklepu Amazon. Opinia w recenzji należy do redaktora.

Co to Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover?

Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover to urządzenie, które symuluje rusz myszki. Tysiące osób pracujących zdalnie mówią, że to ich wybawienie! Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover to niewykrywalne urządzenie do automatycznego ruszania kursorem.

Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover

Urządzenie jest bardzo małe. Znacznie mniejsze niż typowy pen-drive. Jest również bardzo lekkie.

Jak działa Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover?

Wystarczy podłączyć urządzenie Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover do portu USB (2.0 lub 3.0 – starego typu), a następnie przytrzymać przycisk on/off przez 3 sekundy… i gotowe. Teraz kursor będzie sam ruszał się po ekranie komputera. Pracę urządzenia sygnalizuje świecąca się mała dioda LED.

automatyczne ruszanie myszką

Ruch myszką jest powolny i w każdej chwili możemy go na chwilę przerwać (jeżeli chcemy zrobić coś na komputerze), biorąc do ręki prawdziwą mysz komputerową lub dotykając gładzika laptopa. Wtedy urządzenie na moment przerwie pracę.

Aby wyłączyć urządzenie na dłuższy czas wystarczy przytrzymać przycisk on/off lub po prostu odłączyć je od portu USB komputera.

Co ważne urządzenie Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover jest wykrywane przez system jako myszka, więc nie budzi podjerzeń działu IT. Urządzenie rzeczywiście wydaje się być trudne do wykrycia.

automatyczny ruch kursorem

Sprawdziłem Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover i sprzęt działa na komputerach z systemem Windows 8, Windows 10 i Windows 11. Urządzenie działa zarówno z kontami administratora, kontami z ograniczeniami, standardowymi kontami, kontami lokalnymi i kontami Microsoft użytkownika. Słowem: w każdej możliwej konfiguracji.

Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover działa również z laptopami MacBook. Nie sprawdzałem urządzenia z komputerami z Linuxem.

ruszanie kursorem urządzenie

Urządzenie do automatycznego ruszania myszką – gdzie kupić?

Cena Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover to 79 złotych. Można zamówić je w sklepie Amazon. Link poniżej. Wysyłka jest darmowa.

Kup urządzenie do automatycznego ruszania myszką

Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover – czy warto?

Urządzenie Vaydeer Mini Mouse Jiggler USB Mouse Mover działa bardzo dobrze. Testowałem je przez kilka dni i nie miałem z nim żadnych problemów. Cały czas działało prawidłowo. Cena wydaje się być atrakcyjna.

Warto jednak wspomnieć, że istnieje darmowa aplikacja do automatycznego ruszania myszką na pracy zdalnej. Jest ona wykrywalna (jeżeli firma posiada bardziej zaawansowany dział IT). W przypadku korzystania z aplikacji wystarczy zdalny podgląd ekranu i pracodawca będzie wiedział, że wykorzystujemy tą aplikację.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne