3 powody dla których warto korzystać z VPN

VPN

VPN stają się coraz popularniejsze. Można powiedzieć, że mamy “modę na VPN”. Dlaczego z tego typu usług korzysta więcej osób? Do czego potrzebny jest VPN?

84% zniżki i 3 miesiące gratis VPN Surf Shark

VPN – jak działa?

Wchodząc na dowolną stronę internetową przekazujemy zarówno tej stronie, jak i naszemu dostawcy internetu mnóstwo informacji jak adres IP, dokładną lokalizację, przeglądarkę internetową z której korzystamy, system operacyjny, rodzielczość ekranu, markę i model telefonu.

VPN co to

Korzystając z VPN nie łączymy się bezpośrednio z serwerem strony internetowej. Korzystając z VPN przechodzimy przez specjalny dodatkowy serwer, który ukrywa nasze dane, a następnie łączy się z serwerem docelowym.

Czy więc przyspiesza lub spowalnia to wczytywanie strony internetowych? Szybkie serwery VPN jak Surf Shark sprawiają, że opóźnienie jest tak niskie, że praktycznie nieodczuwalne. Darmowe serwery VPN (np. ten oferowany przez przeglądarkę Opera) są bardzo wolne i powodują duże opóźnienia.

VPN gwarantuje anonimowość

suft shark

Pierwszym powodem dla którego warto korzystać z VPN jest to, że gwarantuje anonimowość. Obecnie dostawcy internetu mogą podglądać co dokładnie robimy w Internecie, znają naszą lokalizację i wiedzą z jakiego sprzętu korzystamy. Jeżeli korzystacie z VPN to jesteście w 100% anonimowi – nikt nic o nas nie wie.

VPN omijanie ograniczeń dla kraju

VPN pozwala omijając ograniczenia regionalne nałożone na filmy, wideo, muzykę i transmisje sportowe. Jeżeli jakiś film nie działa w naszym kraju, to jednym kliknięciem zmieniamy lokalizację serwera VPN.

vpn youtube

Problem często występuje na serwisach ze streamingiem wideo jak Sport TVP, YouTube czy Player.

VPN pozwala oszczędzać pieniadze

vpn netflix

VPN to często oszczędność pieniędzy. Mój przyjaciel korzysta z VPN, aby płacić mniej za Netflixa – ustawił sobie lokalizację na Turcję i płaci 25 zł na największy pakiet z 4K. Moja koleżanka szuka lotów, i o dziwo, często jak się ustawi inną lokalizację to często pojawią się lepsze ceny i promki.

Kod rabatowy Surf Shark

suft shark promocja

Rozpocząłem współpracę z firmą oferującą moim zdaniem najlepszy VPN na rynku – Surf Shark. Porównałem ofertę Surf Shark z innymi firmami, i to Surf Shark oferuje najwyższą jakość przy najniższej cenie.

84% zniżki i 3 miesiące gratis VPN Surf Shark

Specjalne dla Was mam kod rabatowy do Surf Shark. Skorzystajcie z linku powyżej lub wpiszcie kod rabatowy TECHMATEPL, a otrzymacie 84% zniżki oraz 3 miesiące gratis. Ja używam i polecam! Oferta jest ważna do końca czerwca 2022.

suft shark kod rabatowy

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne