12-latek zarobił 600 milionów złotych! Weird Whales NFT

Weird Whales NFT

Ponad 600 mln złotych zrobił 12 latek podczas wakacji tego roku! Co więcej – poświęcał pracy około 30 minut dziennie. Chłopak o którym mowa to Benyamin Ahmed z Londynu. Jak to się stało? Benyamin lubił rysować pixel art oraz programować.

Benyamin Ahmed napisał algorytm, który wygenerował 3350 różnych pixel-artowych wielorybów o różnych kolorach skóry, czapkach i akcesoriach. Nazwał je Weird Whales.

Benyamin Ahmed

Następnie zaczął sprzedawać obrazki Weird Whales wraz z cyfrowym potwierdzeniem własności tokenem NFT. Tokeny NFT nie są zbyt popularne w Polsce. Natomiast w USA stanowią one swojego rodzaju cyfrową inwestycję podobną do kryptowalut. Pliki z cyfrowym potwierdzeniem własności kupuje się w celach kolekcjonerskich lub z celem odsprzedania ich drożej po jakimś czasie.

Weird Whales token NFT cena

Obecnie cena najdroższego obrazka z wielorybem to ponad 500 mln złotych ($140 128 918). Pozostałe pixel art Weird Whales również do tanich nie należą. Najtańszy z ponad trzech tysięcy obrazków wielorybów obecnie kosztuje ponad 4000 złotych. Benyamin – gratuluje przedsiębiorczości. Obrazki Weird Whales NFT możecie kupić tutaj.

Dajcie znać w komentarzu ile Wy zarobiliście pieniędzy w wakacje!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne