Pokaz możliwości robo-psa Xiaomi CyberDog 2 w Galerii Młociny

Xiaomi CyberDog 2

Byliśmy na pokazie możliwości najnowszego robo-psa Xiaomi CyberDog 2. Czy nam się spodobał?

Nasze wrażenia są takie, że Xiaomi CyberDog 2 jest bardzo dynamiczny. Potrafi robił fikołki, podawać łapkę, tańczyć, gestykulować, obracać się, siadać i wiele więcej. Największe wrażenie robią oczywiście wspomniane wcześniej powietrzne fikołki.

Robotem Xiaomi CyberDog 2 steruje się nim przy pomocy telefonu komórkowego, specjalnego pada lub komendami głosowymi. W trakcie pokazuje pies-robot był sterowany aplikacją na smartfonie.

Pies robot Xiaomi

Prędkość maksymalna Xiaomi CyberDog 2 wynosi 11 km/h, ale producent zaznacza, że bezpieczna prędkość to 6 km/h. Xiaomi CyberDog 2 waży 14 kg.

Robopies Xiaomi

Robota wyposażono w 128 GB pamięci na dane, 3 porty USB-C i wyjście HDMI. To pozwoli podłączyć do psa-robota urządzenia dodatkowe. Xiaomi CyberDog 2 działa na systemie Ubuntu i jest projektem open-source.

Xiaomi CyberDog 2 ma funkcję śledzenia, planowania trasy, mapowania geograficznego i unikania przeszkód. Robo-pies Xiaomi posiada również nadajnik GPS.

Xiaomi CyberDog 2

Xiaomi CyberDog 2 kosztuje od $1500 do $3000. Obecnie jednak trudno go gdziekolwiek kupić z powodu niskiej dostępności.

Pies-robot Xiaomi CyberDog 2 – gdzie zobaczyć?

Pies robot Xiaomi Galeria Młociny

Psa-robota Xiaomi CyberDog 2 w na żywo możecie zobaczyć dnia 10.02.2024 w Galerii Młociny w Warszawie. Pokazy urządzenia odbywają się w autoryzowanym sklepie Xiaomi – Mi Store.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne