Koniec kupowania taniego YouTube Premium z innych krajów

YouTube Premium z Turcji

To już koniec kupowania taniego YouTube Premium z innych krajów takich jak Turcja. YouTube będzie anulował takie subskrypcje. Tysiące użytkowników otrzymało e-mail o treści: Twoja subskrypcja YouTube Premium została anulowana. Cześć, twoja subskrypcja YouTube Premium została anulowana. Dostęp do korzyści z subskrypcji YouTube Premium utracisz [data].

W Polsce praktyka kupowania YouTube Premium w krajach, w który jest znacznie tańszy jest dość powszechna. Wykorzystując do założenia konta VPN, można było płacić za YouTube Premium 58 lir turecki miesięcznie, co jest równowartością 7 złotych. Dla porównania w Polsce cena YouTube Premium to 25,99 zł.

YouTube Premium kupowanie z innych krajów

Zakładanie zagranicznych konto w celu obniżenia cena usługi est niezgodne z regulaminem YouTube i użytkownicy, którzy cło tej pory w ten sposób oszczędzali, otrzymali e-maile z anulowaniem subskrybcji.

YouTube Premium z Turcji nie działa

Nowi użytkownicy próbujący założyć konto YouTube Premium na kraj, w którym nie korzystają z serwisu zaczęli widzieć komunikat: Nie udało nam się zweryfikować Twojego kraju. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź Centrum Pomocy.

Źródło informacji: Wykop – @marzab & @pawelkomar

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne