Jak oglądać YouTube bez reklam bez YouTube Premium?

YouTube Vanced

Na YouTube jest ostatnie bardzo dużo reklam. Oto jak oglądać YouTube bez reklam bez YouTube Premium. Sposób pozwala również słuchać muzyki w tle bez YouTube Premium.

@techmatepl

📺 YouTube bez reklam bez YouTube Premium za darmo 📺 #youtube #lifehack #mobile #lifehacki #yt #tech #technology #youtubevanced #vanced #android

♬ Fade Into Darkness – Avicii

YouTube Vanced to aplikacja, która to pozwala oglądać YouTube bez reklam i słuchać muzyki w tle z YouTube bez YouTube Premium. Aplikacja NewPipe działa na telefonach z systemem Android. Jeżeli posiadacie iPhone i chcecie oglądać YouTube bez reklam bez YouTube Premium lub słuchać muzyki w tle z YouTube za darmo skorzystajcie aplikacji Musi – jak zainstalować Musi na iPhone?

Macie telefon Samsung, Xiaomi, vivo, Oppo albo realme? Zajrzyjcie koniecznie do działu lifehacki Android.

NewPipe – jak zainstalować?

Pamiętajcie, że korzystając z NewPipe nie dajecie swoim ulubionym twórcom zarabiać na produkowanych przez nich filmach. Twórcy na YouTube zarabiają dzięki temu, że widzom oglądają reklamy. Wspierajcie twórców.

 1. Pobierzcie NewPipe klikając tutaj.
 2. Pojawi się ostrzeżenie „Pliki tego typu mogą wyrządzić szkody na urządzeniu. Czy mimo to chcesz zainstalować plik?”. Kliknijcie OK.
 3. Kliknijcie Otwórz.
 4. Pojawi się komunikat „Ze względów bezpieczeństwa na Twoim telefonie nie można instalować nieznanych aplikacji z tego źródła.” Stuknijcie w Ustawienia.
  youtube bez reklam
 5. Włączcie Zezwalaj z tego źródła.
  youtube na telefonie bez reklam
 6. Stuknijcie w strzałkę w prawym górnym rogu.
 7. Otwórzcie NewPipe.
  vanced manager

Gotowe. Teraz zamiast apki YouTube po prostu włączajcie NewPipe i cieszcie się YouTube bez reklam.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne