Pierwsza w Polsce Żabka Drive – jak działa?

Żabka Drive

Żabka to naprawdę innowacyjny sklep. Sieć handlowa od lat skutecznie omija niedzielny zakaz handlu, ma najpopularniejszy program lojalnościowy w Polsce – Żappka, i przynosi ogromne zyski właścicielowi marki. Teraz Żabka wprowadza kolejną nowość – zakupy nie wysiadając z samochodu, czyli Żabka Drive.

Żabka Drive – co to?

Żabka Drive to zakupy bez wychodzenia z samochodu. Aby złożyć zamówienie należy podjechać autem do stanowiska. Po chwili kasjer przez kamerkę zapyta co chcemy zamówić. Wybierać możemy z barowego menu Żabki, w którym znajdziemy m.in.: hot dogi, frytki, burgery, lody, kawę, herbatę, napoje i inne. Warto wspomnieć, że w Żabce Drive dostępne jest tylko menu barowe. Nie możemy kupić np. chipsów, baterii, jogurtów itd.. Aby kupić te produkty konieczne będzie opuszczenie samochodu i samodzielne wejście do sklepu. Po złożeniu zamówienia wyświetli się ono na ekranie.

Żabka Drive

Po złożeniu zamówienia podjeżdżamy do drugie stanowiska z okienkiem, gdzie płacimy. W tym samym stanowisku pracowni Żabki przekaże nam produkty. Teraz możemy cieszyć się jedzeniem podczas podróży bez wychodzenia z auta.

Żabka Drive Piaseczno

Żabka Drive działa podobnie do innych restauracji Drive Thru jak np. McDrive w McDonald’s. Restauracje z jedzeniem na wynosi w drodze są szczególnie przydatne kiedy się spieszymy i nie mamy czasu na normalne zjedzenie obiadu, bądź wypicie kawy.

Żabka Drive Warszawa

Żabka Drive – ceny

Żabka Drive Menu

Ceny w Żabce Drive są takie same jak podczas robienia zakupów w Żabce w tradycyjny sposób. Oto kilka przykładowych cen w Żabka Drive:

  • Hot Dog: 6 zł
  • Pizza Wrap: 12 zł
  • Frytki: 4 zł
  • Burger: 9 zł
  • Kawa: 10 zł
  • Herbata: 6zł
  • Lody: 5 zł

Ceny jedzenia w Żabka Drive wydają się dość atrakcyjne. Myślicie, że Żabka Drive okaże się dobrą konkurencją dla McDonald’s?

Żabka Drive – gdzie jest?

Żabka Drive lokalizacja

Żabka Drive znajduje się pod adresem ul. Puławska 44D w miejscowości Piaseczno. Miejscowość Piaseczno graniczy z Warszawą.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne