Żulionerzy – darmowa gra-parodia Milionerów

gra żulionerzy

Mamy majóweczkę, więc mam dla Was dziś coś chillującego i śmiesznego. Czy znacie grę Żulionerzy? To parodia popularnego programu Milionerzy, która z pewnością poprawi humor.

Żulionerzy to jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier wideo, która w satyryczny sposób parodiuje popularny teleturniej “Milionerzy”. W grze wcielasz się w rolę uczestnika fikcyjnego programu telewizyjnego, którego celem jest zdobycie jak największej sumy pieniędzy poprzez udzielanie poprawnych odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin.

Mechanika gry Żulionerzy jest bardzo podobna do oryginalnego teleturnieju, ale zamiast pytań z nauki, historii czy kultury, gracz ma do czynienia z absurdalnymi i często bardzo kontrowersyjnymi pytaniami, które poruszają tematy tabu, politykę, seks czy inne kontrowersyjne zagadnienia np. Jakiego koloru jest czerwony maluch? No ciekawe jakiego. Hmm… Może czerwonego? Gracz wybrać jedną z czterech propozycji odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna.

Pomimo kontrowersji i ostrej krytyki ze strony niektórych grup społecznych, gra zdobyła wielu zwolenników, którzy cenią sobie jej satyryczny i niepowtarzalny klimat.

W grze Żulionerzy są oczywiście również koła ratunkowe jak Ściepa Publiki (odpowiednik pytania do publiczności) czy Telefon do Meliny (odpowiednik telefonu do przyjaciela). Grając w Żulionerów ja się uśmiałem.

Jeśli szukacie czegoś niepowtarzalnego i nietypowego, a jednocześnie cenicie sobie dobre poczucie humoru, koniecznie wypróbujcie grę Żulionerzy.

Gra Żulionerzy jest dostępna na telefony z systemem Android i komputery PC.

Pobierz grę Żulionerzy na komputer

Pobierz grę Żulionerzy na telefon

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne