Zwijana klawiatura wodoodporna – recenzja

wodoodporna klawiatura elastyczna

Na eBay trwa właśnie majowa promocja! Z tej okazji specjalnie dla Was wybrałem najfajniejsze rzeczy związane z technologią! Wyjątkowo zaciekawiła mnie elastyczna wodoodporna klawiatura!

Kup zwijaną wodoodporną klawiaturę na eBay

Jak działa zwijana klawiatura wodoodporna? Rozwijacie ją, podłączacie do komputera przez port USB i możecie przestać się martwić, że cokolwiek stanie się z Waszym sprzętem.

zwijana klawiatura wodoodporna

Klawiaturze nie straszne są chipsy, ciastka czy nawet napoje. Mój test polegał na wysypaniu na klawiaturę pokruszonych ciastek, rozrzuceniu po niej chipsów oraz zalaniu napojem typu cola. Klawiatura ma gumową powierzchnię, dzięki czemu po zabrudzeniu możną ją umyć pod prysznicem, w zlewie lub wannie. Wystarczy polać klawiaturę wodą i cały brud spływa!

elastyczna klawiatura

Klawiatura jest praktycznie bezgłośna. Moim zdaniem bardzo wygodna w użytkowaniu. Dzięki elastycznej budowie klawiaturę można zwinąć i schować nawet do kieszeni!

klawiatura odporna na zalanie

Elastyczna klawiatura wodoodporna kosztuje 130 zł. Teraz na eBay dostępny jest kod promocyjny -15% na wybrane produkty, więc możecie dodatkowo oszczędzić kilka złotych. Promocja -15% obowiązuje do północy 29.05.2022. Aby skorzystać z promocji wpiszcie w koszyku kod MAJ15ELEKTRO22.

elastyczna klawiatura

Promocja -15% na eBay działa na wybrane produkty. Listę znajdziecie tutaj: smartfony i akcesoria, TV, komputery i tablety, a szczegóły i regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne