Gra Coffin Dance. Będziecie tańczyć z trumną niczym w memie!

coffin dance gra

Zapowiedziano grę na podstawie kultowego mema Coffin Dance! Gra Professional Team opowiada o tańczącej grupie organizującej pogrzeby.

@techmatepl

😂 Gra z mema ⭐️ Coffin Dance 🎮 sercedogry #gry #gra #games #game #gaming #gracz #ciekawostka #ciekawostki #memes

♬ Astronomia (Trap Edition) – Pedrodjdaddy

Professional Team – opis gry

W grze komputerowej Professional Team wcielamy się pracowników zakładu pogrzebowego. Do naszej dyspozycji zostanie oddane wielu tancerzy jak znani z mema żałobnicy z Ghany czy dziewczyny z anime. Tancerzom będzie można wybrać również różne stroje jak bikini, wiadro na głowę, strój rycerza czy klasyczne garnitury.

Do wyboru będziemy mieć również wiele rodzajów pogrzebów – tradycyjny, pogrzeb wodny czy kremacja. W grze ma się pojawić kilka różnych poziomów.

Professional Team gra

Professional Team – premiera gry

Gra Professional Team pojawi się 1. września 2020 na platformie Steam w ramach wczesnego dostępu. Cena obecnie nie jest znana. Gra już teraz budzi spore zainteresowanie. Czuje, że wielu streamerów wkręci się w testowanie gry Professional Team.

Mem Coffin Dance

Nie znacie jeszcze mema Coffin Dance? Zakład pogrzebowy, którego pracownicy tańczą podczas pogrzebu podbił internet! W połączeniu ze śmieszną piosenką mem stał się hitem internetu! Zobaczcie wideo poniżej.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne