Epicki pub dla graczy H.4.0.S w Warszawie

H.4.0.S Warszawa

Nowe ciekawe miejsce dla graczy pojawiło się na mapie Warszawy. Odwiedziliśmy pub gamingowy H.4.0.S (znany też jako H40S oraz HAOS) mieszczący się przy ulicy Marszałkowskiej 64. Oto nasze wrażenia z wizyty.

Pub gamingowy H.4.0.S w Warszawie – zdjęcia

Już samo wejście do baru H.4.0.S robi wrażenie. Jego projekt jest bardzo klimatyczny, a gamingowy komputer tuż przy drzwiach sprawia, że doskonale wiemy, że trafiliśmy tam gdzie trzeba.

H.4.0.S Warszawa

Zdecydowanie najpopularniejszym pubem do graczy jest Cybermachina. Pub H.4.0.S został otwarty w 2023 roku i sądzę, że Cybermachina powinna mocno obawiać się konkurencji.

Pub dla graczy w Warszawie

Najfajniejsze w pubie dla graczy H40S jest to, że wewnątrz czeka na nas 20 nowoczesnych gamingowych komputerów. Każda z maszyn posiada procesor AMD Ryzen 7 7800X3D, kartę graficzną ASUS TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC z 24 GB pamięci oraz 36 GB pamięci RAM DDR5. Na takim sprzęcie to można grać.

Pub gamingowy Warszawa H.4.0.S

Każde stanowisko wyposażono też w 27″ calowy monitor o odświeżaniu 240 Hz. Nie zabrakło też wypasionej klawiatury (ENDORFY Thock TKL Wireless Pudding Red) i myszki (ENDORFY GEM Plus Wireless). Jest też fajny headset ENDORFY Viro Plus USB. Gra się naprawdę miło!

Każdy z komputerów w warszawskim pubie dla graczy HAOS można wynająć na godziny. Cena korzystania z gamingowego PC to 16 zł, więc wydaje całkiem uczciwa. Na komputera są zainstalowane popularne tytuły jak np. Fortnite, Counter-Strike 2, Heartstone. Najfajniejsze jest jednak, że możemy zainstalować na nich swoje własne gry. Również ze swoich kont Steam, Epic Game Store, Ubisoft itd.. Za czas instalacji gry nie płacimy tych 16 zł/h. Co więcej, jeżeli zadzwonimy i zarezerwujmy wizytę w warszawskim barze dla graczy, to pracownicy wcześniej zainstalują na komputerze grę, w którą chcemy grać.

Pub dla graczy Warszawa H40S

Warto też wspomnieć, że w pubie H.4.0.S często są również organizowane wydarzenia. Możemy wziąć udział w sesjach RPG, Lore Week, Pogaduchach GameDevowych, programach edukacyjnych dla dzieci, i wielu innych. Aktualne wydarzenia sprawdzicie na oficjalnej stronie baru.

Pub dla graczy H40S – opinie

W pubie dla graczy w Warszawie znajduje się również Strefa Retro. Tutaj można grać za darmo przez ile czasu się chce. Do dyspozycji graczy oddano m.in.: konsole Pegasus, NES, Nintendo Wii U, PlayStation, PlayStation 2 i wiele innych.

Pub dla graczy H40S opinie

W Strefie Retro pubu H.4.0.S będziecie mieli okazję ubić kaczki w Duck Hunt, uderzać w bębny w Donkey Kong, zawalczyć w Mortal Kombat, pościgać się Sonicem i spróbować swoich sił w wielu innych grach. Ja bawiłem się świetnie! Przypomniałem sobie dzieciństwo grając w klasyczne pozycje.

HAOS Warszawa opinie

Jest też specjalna strefa dla tych wolących grać nie patrząc w monitor. W pubie H40S w Warszawie możecie za darmo bez żadnych limitów wypożyczać gry planszowe. Do wyboru jest ponad 120 tytułów a wśród nich Mafia, Scrabble oraz Kruki.

pub dla graczy HAOS w Warszawie

Ja, podczas odwiedzin w pubie, zdecydowałem się jednak na grę w klasyczne warcaby. Dlaczego? Byliśmy we dwójkę, a poznawania zasad nowej planszówki zajęłoby nam z pewnością z pół godziny. Nie chcieliśmy marnować tyle czasu. Może warto, aby managerzy pubu gamingowego HAOS, pomyśleli o prostszych grach planszowych jak choćby kultowe Krzesła, Jenga czy Jungle Speed. Tych tytułów mi zabrakło.

Pub gamingowy HAOS – menu

HAOS w Warszawie zdjęcia

Ceny w pubie gamingowym HAOS są standardowe dla warszawskich barów. Za piwko 400 ml zapłacimy od 15 zł do 20 zł (w zależności od wybranego smaku). Drinki kosztują od 22 zł do 38 zł, a wybór jest całkiem spory. Szoty zaczynają się od 12 zł za kieliszek 40 ml, a kończą na 24 zł – w zależności od wybranego rodzaju alkoholu.

H40S Warszawa zdjęcia

W barze H.4.0.S znajdziemy również przekąski: popcorn (10 zł), tosty (16 zł), nachosy (15 zł), chipsy (12 zł) i batoniki (10 zł). Smaku nie oceniam, bo byłem na diecie, kiedy odwiedzałem HAOS.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne