Ta wyszukiwarka znajdzie wszystkie zdjęcia, na których jesteś

Wyszukiwanie zdjęć w Internecie na podstawie twarzy

Oto wyszukiwarka, która znajdzie wszystkie zdjęcia, na których jesteście, które umieszczone gdziekolwiek w Internecie. Jeżeli ktoś wrzucił Waszą fotkę do Internetu na dowolną stronę www, to wyszukiwarka PimEyes.com je znajdzie!

Mnie wyszukiwarka PimEyes znalazła na fotkach z koncertów sprzed 5 lat, na wykopie, na premierze samochodów BMW oraz na zdjęciach w centrum handlowym! Co ciekawe, ja nawet nie wiedziałem, że zrobiono mi takie zdjęcia. Działa to zaskakująco dobrze.

Możecie wyszukać zdjęcia na których jesteście Wy we własnej osobie, ale również zdjęcia na których są Wasi znajomi. Żadna zgoda, ani autoryzacja, wyszukiwanej osoby nie jest konieczna. Oto wyszukiwarka zdjęć twarzy w Internecie.

Jak działa PimEyes?

PimEyes działa w oparciu o skanowanie setek tysięcy stron internetowych, w tym serwisów społecznościowych, forów, blogów i innych. Algorytm rozpoznawania twarzy przegląda dostępne w Internecie fotki, a następnie porównuje je z bazą danych przechowującą informacje o zidentyfikowanych twarzach. Po wyszukaniu użytkownik otrzymuje listę serwisów, na których znajduje się zdjęcie z twarzą podobną do tej, którą wyszukał. Wyszukiwarka zdjęć na podstawie wizerunku.

Zastosowania wyszukiwarki zdjęć na podstawie wizerunku twarzy

 • Ochrona Prywatności: Jednym z głównych zastosowań PimEyes jest monitorowanie wykorzystania naszego wizerunku w Internecie. Możemy śledzić, czy nasze zdjęcia są używane bez naszej zgody.
 • Cyberbezpieczeństwo: Narzędzie może być również wykorzystywane w celach bezpieczeństwa, umożliwiając sprawdzanie, czy nasze zdjęcia nie są używane w sposób nielegalny, np. do fałszywych profili lub oszustw.
 • Poszukiwanie osób: PimEyes może być używane do poszukiwania osób na podstawie ich zdjęć, co może być pomocne w różnych dziedzinach, takich jak śledztwa kryminalne czy odnajdywanie zaginionych osób.

Jak znaleźć zdjęcia, na których się jest w Internecie?

 1. Wejdźcie na stronę PimEyes.com.
 2. Kliknijcie Upload photo i wybierzcie jedno swoje zdjęcie, na którym widać dobrze Waszą twarz. Najlepiej gdy patrzycie prosto, nie zasłaniacie buzi włosami, ani okularami.
  wyszukiwarka zdjęć twarzy
 3. Zaakceptujcie regulamin serwisu, a następnie stuknijcie w Start Search.
  Jak znaleźć swoje zdjęcia w Internecie
 4. Strona rozpozna Waszą twarz i wyszuka w Internecie zdjęcia, na których jesteście.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne