Jak zarezerwować online darmowe zwiedzanie Sejmu RP?

Zwiedzanie Sejmu rezerwacja

Chcielibyście wybrać się na darmową wycieczkę do budynku Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej? Ruszyły zapisy na zwiedzanie indywidualne budynku wraz z przewodnikiem. Wykład i zwiedzanie trwają łącznie około 40 minut.

Jak zarezerwować wizytę w Sejmie RP?

Wizytę w Sejmie RP należy zarezerwować przez specjalnie przygotowaną do tego witrynę internetową. Wejdźcie na stronę https://orka2.sejm.gov.pl/BKIwycieczki.nsf/CalcMonthlyInd?OpenView, a następnie kliknijcie w dogodny dla Was termin. Dostępne terminy oznaczone są zieloną ikoną. Wpiszcie swoje imię i nazwisko. To wszystko. Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane e-mailem.

Zwiedzanie Sejmu rezerwacja

Zwiedzanie odbywa się tylko w dni, kiedy Sejm nie pracuje. Nie ma więc możliwości zobaczenia polityków na żywo.

Aby zwiedzić Sejm RP należy pojawić się w zarezerwowanym dniu o godzinie 11:45 przed Sejmem Rzeczpospolitej Polskiej przy ul. Wiejskiej 4. W budynku H znajduje się Dział Przepustek Straży Marszałkowskiej. Po pobraniu specjalnej przepustki można rozpocząć zwiedzanie Parlamentu. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą dowód osobisty.

Czy można indywidualnie wejść do Sejmu?

Indywidualne Zwiedzanie Sejmu

Tak – można wejść do Sejmu RP indywidualnie. Zwiedzanie jest darmowe. Wycieczka odbywa się z przewodnikiem. Wizytę trzeba wcześniej zarezerwować przez Internet. Dostępne terminy znajdziecie na stronie: https://orka2.sejm.gov.pl/BKIwycieczki.nsf/CalcMonthlyInd?OpenView.

Ile kosztuje zwiedzanie Sejmu?

Zwiedzanie Sejmu Rzeczpospolitej Polski jest darmowe dla wszystkich. Wizytę trzeba wcześniej zarezerwować na stronie: https://orka2.sejm.gov.pl/BKIwycieczki.nsf/CalcMonthlyInd?OpenView.

Ile trwa zwiedzanie Sejmu Rzeczpospolitej Polski?

Wykład i zwiedzanie Sejmu Rzeczpospolitej Polski z przewodnikiem trwają lącznie około 40 minut.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne