Karta dźwiękowa dla graczy i nie tylko – Creative Sound BlasterX G6 – recenzja

Creative Sound BlasterX G6

Jeżeli tak ja kupiliście sobie dobre słuchawki, które fajnie grają, a jednocześnie wciąż korzystacie z zintegrowanej karty dźwiękowej to sporo tracicie. Czas to zmienić! Creative Sound BlasterX G6 recenzja w 30 sekund.

@techmatepl

🎸 Karta dźwiękowa dla graczy 🎮 Creative Sound BlasterX G6 🔥 #poradyeksperta #tech #technology #technologia #technologie #creative #audio #soundcart

♬ Backyard Boy – Claire Rosinkranz

Creative Sound BlasterX G6 co to

Jeżeli tak ja kupiliście sobie dobre słuchawki, które fajnie grają, a jednocześnie wciąż korzystacie z zintegrowanej karty dźwiękowej to sporo tracicie. Czas to zmienić! Creative Sound BlasterX G6

Creative Sound BlasterX G6 to zewnętrzna karta dźwiękowa, która możecie podłączyć do komputera, PlayStation 4, Xbox One lub Nintendo Switch. Sound BlasterX G6 podłączacie poprzez kabel USB. Podpinacie słuchawki, mikrofon i teraz to można grać!

Creative Sound BlasterX G6 gamingowe funkcje

Lubicie grać w gry? Creative Sound BlasterX G6 ma kilka gamingowych funkcji:

  • Scout mode – opcja włączenia podbicia dźwięku kroków oraz przeładowania broni ułatwia zdobywanie fragów w FPS
  • Redukcja szumów mikrofonu
  • Możliwość oddzielnego regulowania głośności dźwięków gry oraz chatu na PS4. Ustawiacie je oddzielnie za pomocą pokrętła.
  • Tryb SBX, który podbija basy.

Jeżeli tak ja kupiliście sobie dobre słuchawki, które fajnie grają, a jednocześnie wciąż korzystacie z zintegrowanej karty dźwiękowej to sporo tracicie. Czas to zmienić! Creative Sound BlasterX G6 gaming

Creative Sound BlasterX G6 jakość dźwięku

Jakoś dźwięku jest na zupełnie innym poziomie w porównaniu ze zintegrowanymi kartami. Sound BlasterX G6 ma podwójny wzmacniacz XAMP, który daje bardzo przyjemny ciepły pełny dynamiczny dźwięk.

SoundblasterX G6 posiada 32-bitowy przetwornik DAC 384 kHz o zakresie dynamiki 130 dB.

Tryb high-gain, który dodatkowo podbija dźwięk do słuchawek o wyższej impedancji.

Jeżeli lubicie oglądać filmy i seriale na słuchawkach to poczujecie się bardziej jak w kinie, dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 5.1 lub 7.1. Jeżeli lubicie słuchać muzyki o wysokiej jakości to będziecie zadowoleni.

Creative Sound BlasterX G6 czy warto kupić

Różnica w jakości dźwięku jest zauważalna odrazu po podłączeniu karty. Jedyne czego mi brakuje to obsługa słuchawek Bluetooth. Cena 599 zł. Polecam!

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne