Klawiatura dla graczy iBOX Aurora Gaming K-5 – recenzja

iBOX Aurora Gaming K-5

iBOX Aurora Gaming K-5 to klawiatura mechaniczna dla graczy. Producent deklaruje wysoką jakość za uczciwe pieniądze. Sprawdźmy to! Zapraszam do przeczytania recenzji iBOX Aurora Gaming K-5.

Klawiatura iBOX Aurora Gaming K-5 używanie

iBOX Aurora Gaming K-5 podkładka

iBOX Aurora Gaming K-5 to podświetlana klawiatura mechaniczna. Budowa sprzętu jest solidna, a jakość wykonania bardzo wysoka!

iBOX Aurora Gaming K-5 granie

Nasz test zaczniemy od tego co tu jest najważniejsze, czyli… jak się gra na klawiaturze iBOX? Krótka piłka – gra się super wygodnie. Fragi same nie wpadają, no ale prawie.

iBOX Aurora Gaming K-5 budowa

W klawiaturze dla graczy iBOX Aurora Gaming K-5 zastosowano przełączniki KRGD Red Switch. Producent deklaruje, że każdy klawisz można nacisnąć 60 milionów razy. Jak to sprawdzić? Przyznaje, że nie wiem! Obawiam się, że taka ilość naciśnięć wystarczy mi na kilka lub kilkanaście lat! Klawisze działają dobrze. Na klawiaturze pisałem sporo i…. fajnie się sprawdza w zadaniach biurowych.

iBOX Aurora Gaming K-5 klawiatura

Klawiatura iBOX Aurora Gaming K-5 ma stała wysokość nachylenia. Nie posiada nóżek umożliwiających zmianę kąta pracy. Klawiatura nie „lata” po biurku. Trzyma się stabilnie powierzchni blatu.

iBOX Aurora Gaming K-5 tył

W zestawie z klawiaturą iBOX Aurora Gaming K-5 jest doczepiana magnetycznie podstawka na nadgarstki. Co ciekawe – podkładka również świeci.

Podświetlenie klawiatury iBOX Aurora Gaming K-5

iBOX Aurora Gaming K-5 podświetlenie

Ja ze swojej klawiatury iBOX Aurora Gaming K-5 zrobiłem trochę dyskotekę, ale to dlatego że dawno mnie nie było w klubie. Do wyboru mamy wiele różnych efektów podświetlenia w zakresie pełnego RGB. Podświetlenie można również wyłączyć.

iBOX Aurora Gaming K-5 specyfikacja techniczna

iBOX Aurora Gaming K-5 konfiguracja podświetlenia

Kilka technicznych faktów o iBOX Aurora Gaming K-5:

  • skok klawisza – 4 mm,
  • poziom aktywacji – 2 mm,
  • siła nacisku – 60 g,
  • długość kabla – 1,6 m,
  • częstotliwość raportowania – 125 Hz.

Nad klawiaturą numeryczną mamy 4 pokrętła – można nimi zmieniać kolor podświetlenia, szybkość efektu i kolor podświetlenia bocznego. Pokrętła mogą działać również jako przyciski multimedialne, którymi zaupauzujecie bit w głośnikach.

iBOX Aurora Gaming K-5 regulacja podświetlenia

iBOX Aurora Gaming aplikacja do klawiatury

W aplikacji na komputer dla klawiatury iBOX Aurora Gaming K-5 oprócz zmiany podświetlenia, możecie utworzyć makro oraz przypisać klawiszom inne funkcje.

iBOX Aurora Gaming K-5 tworzenie makro

Ciekawym pomysłem producentów klawiatury iBOX jest możliwość zablokowania skrótu klawiszowego Win + L. Standardowo ten skrót wylogowuje nas z konta w Windows. Funkcja blokady zapobiega przypadkowemu wylogowaniu podczas gry, kiedy każda sekunda ma znacznie.

iBOX Aurora Gaming K-5 czy warto kupić?

iBOX Aurora Gaming K-5 recenzja

Klawiatura iBOX Aurora Gaming K-5 kosztuje 269 złotych. W tej cenie to naprawdę fajny sprzęt, który umili zarówno granie, jak i pracę na komputerze.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne