Netflix – najlepsze filmy i seriale – październik 2020

Boże Ciało Netflix

Rusza nowy rok akademicki. Główne zdalnie. A zdalne wykłady to idealny czas na oglądanie seriali. Oto 3 filmy i seriale na Netflixie, na które czekam w październiku 2020.

@techmatepl

⭐️ Najlepsze premiery Netflix październik 2020 🔥 #netflix #netflixpolska #seriale #tv #tvshow #tvshows #ciekawostki #ciekawostka #film #filmy #movies

♬ Dynamite – BTS

Boże Ciało – polski kandydat do Oscara na Netflixie

Polski kandydat do Oscara. Pozycja obowiązkowa. Film opowiada o chłopaku, który jest w więzieniu i miał pojechać do pracy. Zamiast na tartak chłopak trafia do pobliskiej parafii, gdzie udaje księdza. Co ciekawe muzykę do filmu miał stworzyć Quebonafide, ale propozycje odrzucił o czym z resztą rapuje w kawałku AJETLAGTOMÓJNOWYDRAG

Data premiery Boże ciało na Netflix: 14.10.2020.

Emily w Paryżu – serial na jesienne wieczory na Netflixie

Tytuł oryginalny: Emily in Paris

Nowość. Dwudziestoparolatka otrzymuje wymarzoną pracę w Paryżu, więc bez zastanowienia się tam przeprowadza. Ma zajmować się mediami społecznościowymi. Romanse, Paryż, moda i śliczna dziewczyna w roli głównej. Zapowiada się lekki i przyjemny serial.

Data premiery Emily w Paryżu na Netflix: 02.10.2020.

SpiderMan: Uniwersum na Netflixie

Tytuł oryginalny: Spider-Man: Into the Spider-Verse

Film otrzymał Oscara za najlepszy film animowany! Siedmiu różnych spider-manów w jednym świecie, wow, mega ciekawy koncept! Do tego Peter Marker i Miles Morales. Piosenkę tytułową z tego filmu napewno znacie jest to utwór Sunflower rapera Post Malone. Jest genialny!

Data premiery filmu SpiderMan: Uniwersum na Netflix w Polsce to: 01.10.2020

Suburra Sezon 3 – serial gangsterski

Tytuł oryginalny: Away

Jeżeli lubicie gangsterskie klimaty to zdecydowanie coś dla Was – Suburra Sezon 3. Konflikt w miasteczku w okolicach Rzymu staje się walką na śmierć i życie pomiędzy Watykanem, przekupionymi politykami i światem gangsterskim.

Data premiery Suburra sezon 3 na Netflix: 30.10.2020.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne