Czy Nokia 3310 wytrzyma przejazd ciężarówką?

Nokia 3310 vs ciężarówka

Nokia 3310 to w Polsce telefon legenda! Na temat jego wytrzymałości powstały tysiące memów. Ja postanowiłem sprawdzić Nokię 3310 w ekstremalnym teście wytrzymałości – przejedziemy ją ciężarówką ważącą ponad 40 ton!

Ustawiłem telefon Nokia 3310 (oryginalną, która miała premierę w 2000 roku) pod kołami ciężarówki. Komórkę położyłem na asfalcie, aby zasymulować warunki kiedy komuś upadł, a następnie został przejechany.

Ciężarówka Mercedes

Poprosiłem mojego kuzyna o przejechanie go samochodem ciężarowym marki Mercedes.

Nokia 3310 ciężarówka

Kiedy koła TIRa wjechały na telefon Nokia 3310 usłyszałem “chrup”. To nie zwiastowało nic dobrego. Spodziewałem się, że telefon rozsypie się w drobny mak i rozpadnie się na milion części.

Nokia 3310 TIR

Nokia 3310 nie wytrzymała przejechania przez ciężarówkę. Telefon po przejechaniu nie włącza się. Wyświetlacz się rozlał. Jednak bryła telefonu pozostała nienaruszony – komórka nie została zgnieciona. Z tyłu telefonu widać zgnieciony plastik, który wbił się w asfalt.

Nokia 3310 przejechana ciężarówką

Jakiego telefonu wytrzymałość mamy sprawdzić w kolejnych filmach? Dajcie znać w komentarzu!

Nokia 3310 przejechana TIRem

Sponsor ekstremalnego testu wytrzymałości Car Vertical

Pamiętajcie, żeby przed zakupem samochodu sprawdzić go w serwisie CarVertical.com. Car Vertical zbiera informacje o używanych samochodach. Dzięki CarVertical Sprawdzicie tam czy fura miała wypadek, czy był cofany licznik, zobaczycie zdjęcia, których nie pokazał nam sprzedawca np. powypadkowe.

CarVertical

Podczas rejestracji w serwisie lub w koszyku wpiszcie kod zniżkowy TechMatePL, a otrzymacie macie 20% zniżki na sprawdzenie samochodu.

Sprawdź historię samochodu w Car Vertical

Artykuł o CarVertical na naszym blogu

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne