Sprężarka samochodowa na baterie Baseus – recenzja

sprężarka samochodowa Baseus

Zawsze myślałem, że sprężarka do pompowania opon w samochodzie lub motorze musi być wielkim nieporęcznym i głośnym urządzeniem. Okazuje się jednak, że sprężarka może mieścić się w kieszeni od spodni. Oto recenzja sprężarki samochodowej na baterie Beseus Dynamic Eye Inflator Pump.

Kup sprężarkę Baseus

Jak działa Beseus Dynamic Eye Inflator Pump? Podłączacie sprężarkę do opony samochodowej, rowerowej, piłki lub innej rzeczy, którą chcecie napompować.

Beseus Dynamic Eye Inflator Pump

W zestawie ze sprężarką Baseus jest sporo końcówek, więc nie trzeba się martwić żadnym dokupywaniem akcesoriów.

sprężarka samochodowa Beseus

Po podłączeniu kieszonkowej sprężarki samochodowej Beseus wybieracie preset – dostępne są cztery standardowe ustawienia – pompowanie opon samochodu, motocykla, roweru i piłki do gry.

pompka na baterie Baseus

Biorę się za testy! Sprawdźmy ciśnie w oponie samochodowej przed rozpoczęciem pompowania – ciśnienie wynosi 1 bar. Podłączamy rurkę i rozpoczynamy pompowanie.

sprawdzanie ciśnienia w oponie samochodowej

Podniesienie ciśnienie z 1 bara do 2.4 bara w oponie samochodowej w mojego BMW zajęło sprężarce na baterie Beseus około 4 minuty.

pompowanie koła sprężarka Baseus

Co ważne pompka Baseus sama się wyłącza po uzyskaniu docelowego ustawionego ciśnienia. Nie trzeba się martwić, że przepompujemy oponę czy piłkę i pęknie.

pompka na baterię Baseus

Zobaczmy czy pompka samochodowa Baseus zadziała prawidłowo! Ciśnienie po zakończeniu pompowania wynosi 2.4 bara, czyli dokładnie tyle co chcieliśmy.

sprawdzanie ciśnienia

Jak pompka na baterię Baseus radzi sobie z innymi rzeczami? Napompowanie opony rowerowej z całkowitego flaka do prawidłowego ciśnienia to około 20 sekund.

elektryczna pompka do roweru Baseus

Napompowanie piłki do koszykówki przy pomocy sprężarki na baterie Baseus zajmuje około 15 sekund.

elektryczna pompka do piłek Baseus

Jeżeli potrzebujecie innego ciśnienia powietrza w rzeczy, którą pompujecie, to możecie również ręcznie ustawić docelowe ciśnienie na pompce Baseus. Ciśnienie manualnie ustawiamy przyciskami + oraz -.

sprężarka Baseus

Sprężarkę Baseus ładujecie przez kabel USB, który znajduje się w zestawie. Mi na jednym ładowaniu sprężarki Baseus udało się napompować 2 opony samochodowe.

sprężarka Baseus ładowanie

Warto dodać, że Beseus Dynamic Eye Inflator Pump posiada również wbudowaną latarkę. Może się przydać do pompowania rzeczy w nocy lub kiedy widoczność jest ograniczona.

Beseus Dynamic Eye Inflator Pump

Sprężarka Beseus Dynamic Eye Inflator Pump wydaje mi się być świetnym prezentem dla taty, wujka czy kolegi który lubi majsterkować. Polecam.

Beseus Dynamic Eye Inflator Pump AliExpress

W tym momencie sprężarka do pomowania Beseus Dynamic Eye Inflator Pump kosztuje około 240 złotych. Możecie ją kupić na AliExpress klikając TUTAJ.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne