Tanie i dobre słuchawki? Poznajcie markę Turtle Beach

Turtle Beach

Tanie i dobre słuchawki dla graczy. Skoro już mam Waszą uwagę to poznajcie markę Turtle Beach. Przyznam, że ja dowiedziałem się o niej dopiero niedawno, czego bardzo żałuje, bo mają w swojej ofercie super sprzęty.

Turtle Beach – co to za firma?

Turtle Beach to amerykańska marka, która od dwóch lat jest również właścicielem firmy Roccat. Turtle Beach znane jest przede wszystkim z headsetów. Ich najtańsze słuchawki Turtle Beach Recon 70 można dostać za około 100 złotych.

Wkrótce do oferty Turtle Beach ma trafić pad, na którym będziemy mogli łatwo kontrolować głośność gry, głośność chatu, equalizer i innymi funkcjami.

Nie mogę się doczekać aż wezmę pada Turtle Beach Recon Controller w swoje łapki! Tymczasem do testów przysłano dwa headsety – tani i bardzo dobry Turtle Beach Reacon Spark oraz wypasiony Turtle Beach Stealth 700 gen 2.

Turtle Beach Reacon Spark

Turtle Beach Reacon Spark opinia

Zacznijmy od testu Turtle Beach Reacon Spark. Są lekkie, dzięki czemu można bez problemu grać długie godziny. Do tego bardzo solidnie zbudowane.

Turtle Beach Reacon Spark jakość dźwięku

Fajną funkcją Reacon Spark jest to, że po odsunięciu mikrofonu, ten automatycznie się wycisza. Słuchawki są podłączane przez mini-jacka 3.5 mm, więc działają z komputerem, konsolami czy telefonem.

Turtle Beach Reacon Spark pokrętło głośności

Grają fajnie! Jakość dźwięku jak na słuchawki w tym budżecie jest jak najbardziej satysfakcjonująca. Na lewej słuchawce znajduje się pokrętło kontroli głośności. Cena około 200 złotych.

Turtle Beach Reacon Spark zmiana rozmiaru

Turtle Beach Stealth 700 gen 2 opinia

Drugi headset, który trafił do redakcji na testy to Turtle Beach Stealth 700 gen 2. Są to bezprzewodowe słuchawki działające via Bluetooth. Bateria trzyma około 20 godzin.

Turtle Beach Stealth 700 gen 2 budowa

Podobnie jak w modelu Reacon Spark odsunięcie mikrofonu automatycznie go wycisza. To jest super!

Turtle Beach Stealth 700 gen 2 mikrofon

Na słuchawkach Stealth 700 gen 2 mamy dwa pokrętła – jedno do kontroli głośności w słuchawkach, a drugie do zmiany głośności naszego mikrofonu. To przydatna funkcja, aby nie denerwować innych graczy, kiedy gramy w trybie multiplayer.

Turtle Beach Stealth 700 gen 2

Jeżeli chodzi o jakość dźwięku słuchawek Turtle Beach Stealth 700 gen 2 to jest bardzo wysoka, a imersja w grach wręcz zaskakuje.

Turtle Beach Stealth 700 gen 2 gaming

Co z komfortem użytkowania? Muszę przyznać, że słuchawki Stealth 700 gen 2 są wygodne. Cena około 700 pln. Polecam.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne