Cyberpunk 2077 na konsole ma poważne problemy

cyberpunk 2077 tinder

Gra Cyberpunk 2077 ma poważne problemy. Gra w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One zbiera wręcz tragiczne oceny. Cyberpunk 2077 jest oceniany przez graczy średnio na 2.8/10 na ps4 i 3.7/10 na Xboxie.

Cyberpunk 2077 bugi

Co nie działa w Cyberpunk 2077? Kuleje przede wszystkim optymalizacja na konsolach. Liczba klatek podobno potrafi spadać do 15 na sekundę, rodzielczość do 720p, a tekstury mają się doczytywać nawet z kilku sekundowym opóźnieniem.

Gracze zarzucają CDPR, że wydali tak zabudowaną grę, że nie da się w nią grać i ciągle się zawiesza wywalając bluescreeny. YouTube zalewają filmiki z zestawieniami bugów i gliczy z Cyberpunka.

Cyberpunk 2077 jak zwrócić grę?

Gracze domagają się zwrotu pieniędzy. Aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakup gry Cyberpunk 2077 w wersji cyfrowej należy wejść w “Pomoc dotycząca zamówienia”, a następnie wpisać “refund recent purchase”.

Aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakup gry w wersji pudełkowej w sklepie należy zwrócić ją do sklepu.

Jeżeli sprzedawcy nie przyjmą zwrotu można skontaktować się z CD Projekt RED pod specjalnie przygotowanym adresem e-mail helpmerefund@cdprojektred.com.

Akcje CD Projekt RED spadają

Akcje CD Projekt RED spadają

Akcje spółki CD Projekt RED lecą mocno w dół. Jak bardzo? Tak, że jeżeli 5 dni temu zainwestowalibyście w nią 1000 złotych to dziś mielibyście 730 zł.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne