Cyberpunk 2077 na konsole ma poważne problemy

cyberpunk 2077 tinder

Gra Cyberpunk 2077 ma poważne problemy. Gra w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One zbiera wręcz tragiczne oceny. Cyberpunk 2077 jest oceniany przez graczy średnio na 2.8/10 na ps4 i 3.7/10 na Xboxie.

Cyberpunk 2077 bugi

Co nie działa w Cyberpunk 2077? Kuleje przede wszystkim optymalizacja na konsolach. Liczba klatek podobno potrafi spadać do 15 na sekundę, rodzielczość do 720p, a tekstury mają się doczytywać nawet z kilku sekundowym opóźnieniem.

Gracze zarzucają CDPR, że wydali tak zabudowaną grę, że nie da się w nią grać i ciągle się zawiesza wywalając bluescreeny. YouTube zalewają filmiki z zestawieniami bugów i gliczy z Cyberpunka.

Cyberpunk 2077 jak zwrócić grę?

Gracze domagają się zwrotu pieniędzy. Aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakup gry Cyberpunk 2077 w wersji cyfrowej należy wejść w “Pomoc dotycząca zamówienia”, a następnie wpisać “refund recent purchase”.

Aby uzyskać zwrot pieniędzy za zakup gry w wersji pudełkowej w sklepie należy zwrócić ją do sklepu.

Jeżeli sprzedawcy nie przyjmą zwrotu można skontaktować się z CD Projekt RED pod specjalnie przygotowanym adresem e-mail helpmerefund@cdprojektred.com.

Akcje CD Projekt RED spadają

Akcje CD Projekt RED spadają

Akcje spółki CD Projekt RED lecą mocno w dół. Jak bardzo? Tak, że jeżeli 5 dni temu zainwestowalibyście w nią 1000 złotych to dziś mielibyście 730 zł.

Komenatarze

Komentarze są widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Zobacz też…

Popularne
Menu