Wszystko co wiemy o GTA VI – wrażenia po obejrzenia zwiastuna

Wszystko o GTA VI

Już jest – pierwszy oficjalny zwiastun GTA VI. My już go obejrzeliśmy. Oto wszystko co wiemy o grze i szczegóły, które udało nam się wypatrzyć w zwiastunie.

GTA VI – zwiastun

Zanim przeczytacie ten artykuł, koniecznie obejrzyjcie oficjalny trailer gry GTA 6.

GTA 6 – bohaterowie

GTA 6 Lucia

W GTA VI po raz pierwszy pokierujemy kobietą. Ta będzie mieć na imię Lucia. A drugą postacią, którą zagramy będzie mężczyzna Jason. Jak łatwo się domyślić, dwójka protagonistów będzie parą. Oboje mają być przestępcami. Niektórzy twierdzą, że Jason może być również policjantem działającym pod przykrywką próbującym śledzić Lucia’ę.

Miejsce akcji GTA VI

GTA 6 Vice City

W GTA 6 ponownie zobaczymy Amerykę w krzywym zwierciadle. Zwiastun ukazuje miasto Vice City w stanie Leonida będące parodią Miami z prawdziwego życia. ma być największe i najbardziej immersyjne w historii serii gier GTA. W grze odwiedzimy takie legendarne miejsca jak choćby Miami Bitch. Nie zabraknie też obszarów wiejskich.

GTA VI Miasto

Warto zwrócić uwagę, że na trailerze gry widać dużo detali i mnóstwo różnych postaci w każdej scenie.

Gra Grand Theft Auto VI będzie rozgrywać się w czasach współczesnych. Nie zabraknie mnóstwa odniesień to obecnych trendów jak infuencerek, festiwali muzycznych, psychatrów, social mediów, twerkingu czy nagrywania wszystkiego.

Samochody w GTA VI

Grand Theft Auto 6 samochody

Naprawdę imponująco prezentuje się liczba samochódów i motorów w grze. Będzie również możliwość pływania statkami, poduszkowcem i latania samolotem.

Grand Theft Auto VI wyścigi

Potwierdzono również, że będzie można tuningować samochody oraz brać udział w nielegalnych nocnych wyścigach.

GTA VI motory

Kiedy premiera GTA 6?

GTA VI data premiery

Premiera gry GTA VI będzie w 2025 roku. Jeżeli chodzi o dokładną datę, to prawdodpobnie będzie to marzec, ponieważ wydawca gry (Take-Two) kończy wtedy rok fiskalny, a obiecał inwestorom najwyższe zyski w historii firmy.

Czy GTA 6 wyjdzie na PC?

GTA 6 początkowo ukaże się na PlayStation 5 oraz Xbox Series S i X. Premiera GTA VI wersji na komputery odbędzie się w późniejszym terminie (nie podano). Zazwyczaj wersje PC gier z serii GTA ukazują się około rok po premierze na konsole.

GTA 6 na PC kiedy

Grand Theft Auto 6 nie będzie wydane na PlayStation 4, ani Xboxa One.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne