3 prezenty świąteczne dla gracza, które znajdziecie w IKEA

prezenty dla graczy ikea

Czy pomyśleliście, że fajne prezenty pod choinkę dla graczy możecie znaleźć w sklepach IKEA? Jakiś czas temu szwedzka sieć przygotowała specjalną linię mebli, krzeseł i akcesoriów dla graczy. Postanowiłem wybrać kilka pozycji, które mogą Was zainteresować! Oto idealne prezenty dla gracza ze sklepu IKEA w różnych cenach.

Biurko gamingowe IKEA UPPSPEL

Biurko gamingowe IKEA UPPSPEL

Zaczynamy od najbardziej wypasionej propozycji, czyli biurka gamingowego UPPSPEL. Biurko ma regulację wysokości od 72 do 120 cm – wystarczy nacisnąć przycisk. Ja czegoś takiego jeszcze nie widziałem, więc nie ukrywam, że trochę kopara mi opadała. Biurko szybko podnosi się lub obniża – zależnie od naszych preferencji. Można przy nim wygodnie siedzieć lub stać. Biurko potrafi zapamiętać 4 presety odnośnie wysokości lub możemy je zmieniać przy pomocy strzałek w górę i dół.

Biurko UPPSPEL wysokość

Do wyboru są dwie wielkości blatu: 140 x 80 cm oraz 180 x 80 cm. Biurko jest bardzo solidne i po prostu ładne – w gamingowym stylu. Do tego trwała, wytrzymała i matowa powierzchnia, która nie męczy oczu, ponieważ odbicie światła jest niewielkie. Maksymalne obciążenie wynosi 70 kg. Po prawej stronie biurka znajduje się wbudowany port USB. Pod blatem biurka gamingowego UPPSPEL jest półka na kable – bardzo przydatna rzecz – przewody zawsze pod ręką.

Biurko ikea UPPSPEL port usb

Cena biurka UPPSPEL to 1799 zł (140 x 80 cm) lub 1999 zł (180 x 80 cm).

Biurko UPPSPEL 140×80 cm

Biurko UPPSPEL 180×80 cm

Krzesło dla graczy MATCHSPEL

Krzesło dla graczy MATCHSPEL

Krzesło dla graczy MATCHSPEL lub jak kto woli po prostu bardzo wygodne krzesło. Ja dużo gram i pracuję przy komputerze, więc wygodne krzesło to podstawa. Trafić dobre krzesło wcale łatwo nie jest. Krzesło jest wykonane z siatkowego materiału i skóropodobnej tapicerki. Słowo “skóropodobnej” jest dla mnie bardzo ważne, bo ja stawiam mocno na ekologię.

Krzesło dla graczy MATCHSPEL

Krzesło MATCHSPEL z IKEA ma regulowaną wysokość, regulowane podłokietniki oraz bardzo wygodne podparcie pod szyją. Na mnie największe wrażeniem sprawił zagłówek – jest genialny! Ja przestałem się w końcu garbić. MATCHSPEL jest oczywiście na kółkach pokrytym gumą, więc można na nim jeździć po każdym rodzaju powierzchni. Krzesło MATCHSPEL jest dostępne w 2 kolorach: białym i czarnym.

Krzesło dla graczy MATCHSPEL

Cena krzesła MATCHSPEL wynosi 599 zł.

Krzesło MATCHSPEL – czarne

Krzesło MATCHSPEL – białe

Kubek dla graczy LÅNESPELARE

Kubek dla graczy LÅNESPELARE

Trzeci pomysł na prezent dla gracza to kubek LÅNESPELARE. Niby to tylko kubek, ale dzięki zamknięciu i słomce ja już nie zalewam sobie klawiatury przy komputerze. Kto kiedyś zalał klawiaturę, ten wie, że klawiatury nie lubią być zalewane. Kubek LÅNESPELARE jest zakręcany. Wykonano go ze stali nierdzewnej. Pojemność kubka LÅNESPELARE wynosi 500 ml.

kubek LÅNESPELARE wnętrze

Silikonowa osłonka kubka zapewnia pewny chwyt. Do kubka można dokupić uchwyt LÅNESPELARE montowany do biurka lub krzesła, który idealnie pasuje do kubka. Czy sięganie po ulubiony napój lub herbatkę może być wygodniejsze? W zestawie z kubkiem jest szczoteczka do czyszczenia słomki.

uchwyt do kubka LÅNESPELARE

Cena kubka dla graczy LÅNESPELARE to 29,99 zł. Cena kubka w zestawie z uchwytem wynosi 59,98 zł.

Kubek LÅNESPELARE

Uchwyt do kubka LÅNESPELARE

Materiał powstał we współpracy z marką IKEA #reklama #lokowanieproduktu.

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne