Intel Gamer Days 2023 – najlepsze okazje na zakup sprzętu

Intel Gamer Days

Rozpoczęły się Intel Gamer Days 2023! Do 15. października 2023 możecie kupić urządzenia firmy Intel w niższych cenach. W tym roku osoby wybierające sprzęty Intel otrzymają dodatkowo 2 pełne wersje gier za darmo.

Intel Gamer Days – co to?

Intel Gamer Days

Intel Gamer Days to kilka dni w roku podczas których można kupić urządzenia firmy Intel w niższych cenach. Obniżką objęte są procesory Intel, laptopy różnych marek z procesorami Intel, karty graficzne Intel Arc oraz gotowe komputery stacjonarne z procesorami Intel.

Intel Gamer Days 2023 – okazje

Assassins Creed Mirage

W 2023 roku podczas Intel Gamer Days można kupić urządzenia firmy Intel w niższych cenach. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na zakup otrzymają dwie gry za darmo: Assassin’s Creed: Mirage oraz Nightingale. Kod do pobrania gier otrzymacie od sklepu internetowego w którym dokonacie zakupów objętych ofertą.

Intel Gamer Days 2023 – do kiedy?

Intel Gamer Days 2023 potrwają do 15. października 2023. Potem nie będzie można już kupić urządzeń w niższych cenach.

Jak skorzystać z promocji Intel Gamer Days?

Acer Nitro 5

Aby skorzystać z promocji Intel Gamer Days należy wejść na specjalnie przygotowane strony sklepów internetowych. W tym roku w Intel Gamer Days biorą udział: RTV EURO AGD, x-kom, Media Expert i Komputronik. W różnych sklepach można znaleźć różne produkty objęte promocją, więc sprawdźcie dokładnie oferty wszystkich sklepów. Poniżej linki do strony promocyjnych Intel Gamer Days:

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne