Najlepszy sposób na zdrowe zęby – Oclean W10

oclean w10

Jest to kanał technologiczny, a dziś coś z pogranicza technologii. Nie uczą tego w szkole, a zdecydowanie powinni. Co pół roku chodzę do dentysty. Mimo tego, że myje zęby rano i wieczorem, pukam płynem i nitkuje, to za każdym razem miałem 2-3 ubytki. Z nicią w ogóle miałem taki problem, że strasznie podrażniałem sobie dziąsła, te potem mi krwawiły i bolały. Po 10 latach i wydaniu tysięcy złotych na dentystkę znalazłem na to sposób na zdrowe zęby – irygator do zębów. Mi nikt o istnieniu takiego sprzętu wcześniej nie powiedział.

Kup irygator do zębów OCLEAN W10

irygator do zębów oclean

Dziś pokaże Wam OCLEAN W10. Irygatorów do zębów używam od kilku lat, więc jest to urządzenie w 100% bezpieczne. Niedawno przerzuciłem się na model OCLEAN W10. Wcześniej miałem stacjonarny irygator do zębów, który trzeba podłączać do prądu. Ostatnimi czasy coraz więcej podróżuje, więc potrzebowałem bardziej mobilnego sprzętu. Po miesiącu używania W10 muszę przyznać, że jestem mega zadowolony.

oclean w10 recenzja

Jak to działa? Nalewacie wodę do irygatora. Następnie wybieracie końcówkę (w zestawie są 4):

  • standardowa końcówka do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych,
  • końcówka do czyszczenia aparatów nazębnych,
  • łyżeczka do czyszczenia języka,
  • końcówka do czyszczenia dziąseł.

oclean w10 programy

Teraz trzeba wybrać jeden z pięciu programów:

  • standardowy,
  • intensywny,
  • pulsujący,
  • delikatny,
  • na żądanie.

irygator do zębów

Ustawiacie końców w przestrzeniach między zębami (na dole obok dziąseł) i robicie klik. To wszystko. Teraz irygator wypłukuje brud z przestrzeni międzyzębowych poprzez strzelanie wodą z prędkością 1400 uderzeń na minutę. Cały proces czyszczenia przestrzeni międzyzębowych trwa około 30 sekund. To w żaden sposób nie boli, ani nie powoduje dyskomfortu. Zdziwicie się, ile tam żarcia zostaje pomimo umycia zębów.

oclean w10 ładowanie

Irygator do zębów OCLEAN W10 ładujecie przez USB. Bateria trzyma około miesiąc. Irygator OLEAN W10 jest dostępny w dwóch kolorach – brzoskwiniowym i zielonym.

Teraz jest specjalna promocja od 11. października do 15. października 2021 – obniżka ceny irygatora do zębów OCLEAN W10 100 z 399 do 279 złotych. Dodatkowo pierwsze 300 zamówień W10 otrzyma gratis szczoteczkę elektryczną, a każde zamówienie weźmie udział w losowaniu drugiego irygatora. I jeszcze jedno! 50 pierwszych zamówień na najwyższą kwotę otrzyma gratis G0TDYA Hand Sanitizer 80 ml.

Na sprzęt macie gwarancję 2 lata. OCLEAN W10 jest wysyłany z Polski.

Kup irygator do zębów OCLEAN W10

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne