Niezwykłe stanowisko gamingowe Ultradesk

Ultradesk stanowisko gamingowe

Wspólnie z firmą Ultradesk przygotowaliśmy wypasione stanowisko gamingowe, składające się z 5 produktów. Każdy z nich z pewnością ucieszy graczy, ale i nie tylko. Po kilku dniach korzystania z przygotowanego zestawu, mogę śmiało stwierdzić, że idealnie nadaje się on również do pracy w biurze (przed komputerem).

Stanowisko gamingowe przygotowane wspólnie z firmą Ultradesk składa się z:

  • Biurka Uplift,
  • Fotelu Throne,
  • Podnóżka Frontstep,
  • Maty pod fotel Velocity,
  • Uchwytu na monitor Branch Single.

Biurko dla graczy Ultradesk Uplift – opinia

Biurko gamingowe Ultradesk Uplift

Podstawą zestawu gamingowego jest oczywiście odpowiednie biurko. Ultadesk Uplift to biurko z elektryczną regulacją wysokości, dzięki czemu możemy dostosować je do swojego wzrostu lub nawet grać na stojąco, kiedy tylko będziemy mieć na to ochotę. Biurko może mieć wysokość od 74 do 116 cm.

Ultradesk Uplift regulacja wysokości

Biurko Ultadesk Uplift jest bardzo solidnie wykonane, stabilne i wytrzymuje nacisk do 80 kg. Blat ma wielkość aż 160 x 75 cm, dzięki czemu zmieszczą na nim spokojnie nawet 3 monitory.

biurko dla graczy

Warto wspomnieć też, że biurko gamingowe Ultadesk Uplift posiada specjalny uchwyt na słuchawki oraz spinacz do kabli, aby można było po nie łatwo sięgnąć.

biurko gamingowe Ultradesk

Wraz z biurkiem otrzymujemy podkładkę po mysz XL. Jest ona tak duża, że spokojnie możemy położyć na niej nie tylko myszkę, ale również klawiaturę.

biurko gamingowe Ultradesk Uplift

Ultadesk Uplift to zdecydowanie jedno z najfajniejszych biurek, z jakich miałem okazję korzystać. Polecam.

Ultradesk biurko dla graczy

Kup biurko Ultradesk Uplift

Uchwyt na monitor Ultradesk Branch Single – opinia

Uchwyt na monitor Branch Single sprawi, że w każdej chwili będziemy mogli ustawić monitor w dogodnej dla nas pozycji.

Uchwyt do monitora Ultradesk

Co ważne uchwyt Branch Single świetnie trzyma ustawioną pozycję, a jednocześnie zmiana pozycji monitora nie wymaga użycia siły. Chciałoby się powiedzieć “Magia!”, ale to po prostu świetny uchwyt Ultradesk.

Ultradesk stanowisko gamingowe

Uchwyt działa z każdym monitorem do wielkości 32″ cale z mocowaniem VESA (75 x 75 mm lub 100 x 100 mm).

Ultradesk Branch Single

Osoby ceniące porządek, z pewnością ucieszy to, że uchwyt Ultradesk Branch Single pozwala ukryć kable od monitora wewnątrz uchwytu.

Ultradesk uchwyt

Do naszej dyspozycji oddano również dwa porty USB 3.0 wyprowadzone z przodu uchwytu, dzięki czemu zyskamy szybki dostęp do często używanych złącz.

Kup uchwyt Ultradesk Branch Single

Fotel gamingowy Ultradesk Throne – opinia

Ultradesk Throne

To zdecydowanie jeden z najlepszych foteli gamingowych, z jakich korzystałem! To co najbardziej mnie zachwyciło, to tkanina, z której został wykonany. W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych foteli gamingowych, Ultradesk Throne nie jest wykonany ze skóry. I jest to jego ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu, podczas siedzenia, nasza skóra oddycha, a co za tym idzie – nie pocimy się nadmiernie.

fotel gamingowy Ultradesk

Ogromne wrażenie zrobiła na mnie możliwość regulacji pozycji fotela Ultradesk Throne. Poza standardowym ustawieniem wysokości, możne regulować kąt nachylenia oparcia w zakresie aż od 90 do 170 stopni, pozycje podłokietników (wyższe / niższe, przód / tył, kąt oparcia) itd..

fotel dla gracza Ultradesk

Producent twierdzi również, że z fotela gamingowego Ultradesk Throne bardzo łatwo usunąć zabrudzenia. Przyznam, że w ciągu moich testów, nic mi się na niego nie rozlało, a nie chciałem go specjalnie niszczyć.

krzesło gamingowe

Wraz z fotelem gamingowym Ultradesk Throne otrzymujemy poduszkę szyjną i lędźwiową.

Kup fotel Ultradesk Throne

Podnóżek Ultradesk Frontstep – opinia

Czy też macie tak, że podczas grania nie możecie znaleźć odpowiedniej i wygodnej pozycji dla swoich nóg? Podnóżek to jedno z tych akcesoriów, o których zakupie nigdy nawet nie myślałem… Ale kiedy zacząłem go używać, to nie wyobrażam sobie jak siedziałem przy biurku bez niego! Za nic go nie oddam.

podnóżek do biurka

Podnóżek Frontstep pozwoli odpocząć nogą podczas gry i utrzymać ciało w zdrowej pozycji. Komfort nóg wkracza na kolejny level! Nie myślałem, że tak niepozorne akcesorium, może w tak ogromny sposób wpłynąć na mój komfort grania.

podnóżek do krzesła

Podnóżek dla graczy ma dwie wysokości do wyboru (10 cm lub 17 cm). Wysokość zmieniamy przez dołożenie (lub odjęcie) jego podstawy.

podnóżek Ultradesk

Ultradesk Frontstep został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Został też wyposażony w antypoślizgową powierzchnię, aby się nie przesuwał podczas korzystania.

Ultradesk Frontstep

Kup podnóżek Ultradesk Frontstep

Podkładka pod fotel Ultradesk Velocity – opinia

Aby nie niszczyć podłogi w swoim mieszkaniu, warto wyposażyć się w podkładkę pod fotel Ultradesk Velocity.

podkładka na podłogę Ultradesk Velocity

Pierwsze wrażenie podczas korzystania z Ultradesk Velocity jest takie, że podkładka jest ogromna. Jej rozmiar pozwala na swobodne przemieszczanie fotela (bez zjeżdżania poza jej granice).

Początkowo nieco zaskoczył mnie kształt maty Velocity. Po chwili jednak zdałem sobie sprawę, że jest on bardzo dobrze przemyślany. Kształt podkładki na podłogę Ultradesk Velocity jest perfekcyjne dostosowany do kształtu biurek.

podkładka pod krzesło Ultradesk Velocity

Ponadto podkładka Ultradesk została wyposażona w antypoślizgowy spód, dzięki czemu trzyma pozycję. Tutaj duży plus dla firmy Ultradesk! Przyznam, że w przypadku innych podkładek, bardzo irytowało mnie jeżdżenie po podłodze (nie fotela, tylko podkładek). Mata Ultradesk Velocity rozwiązuje ten problem.

gamingowa podkładka pod krzesło

A wspomniałem już, że podkładka pod fotel Ultradesk Velocity wygląda cool? Spójrzcie tylko na jej wyjątkowy gamingowy look!

Kup podkładkę Ultradesk Velocity

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne