Ładowarka Ugreen GaN X o mocy 100 watów – czy warto?

Ugreen GaN X

Coraz częściej razem z telefonami nie dostajemy ładowarek – trzeba samemu oddzielnie dokupić. Ładowarki nie znajdziecie choćby w pudełkach z telefonami iPhone 12 i nowszymi, oraz Samsung Galaxy S21 i nowszymi.

Kup ładowarkę Ugreen GaN X 100 watów

Zamiast kostek ładujących oferowanych przez producentów smartfonów, pokaże Wam alternatywę, moim zdaniem wartą uwagi. Zapraszam do przeczytania mojej recenzji ładowarki Ugreen GaN X 100 watów.

Ugreen GaN X 100W

Ładowarka Ugreen GaN X 100 watów to nowoczesne i wydajne urządzenie, które zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie wielu urządzeń jednocześnie. Dzięki swojej technologii GaN (gallium nitride) i mocy 100 watów, ładowarka oferuje wiele zalet.

Ładowarka Ugreen GaN X 100 watów

Zacznę od najfajniejszej funkcji Ugreen GaN X 100 watów. Możecie nią ładować aż 4 sprzęty jednocześnie. Ładowarka UGreen posiada 3 porty USB-C i jeden USB 3.0. Wspomniana wcześniej moc 100 watów sprawia, że naładujecie nią nie tylko telefony, tablety i konsole do gier, ale również laptopy. Zamiast zajmować 4 gniazdka elektryczne jednocześnie ładując swoje urządzenia, z ładowarką Ugreen wykorzystujemy tylko jedno.

Ładowarka Ugreen GaN X

Kolejną rzeczą, która zwróciła moją uwagę w ładowarce Ugreen GaN X jest jej kompaktowy rozmiar. To niezwykle poręczne urządzenie, które można włożyć do plecaka lub kieszeni. Jest bardzo małe. Znacznie mniejsze niż standardowe ładowarki laptopów. Dodatkowo ładowarka Ugreen GaN X jest sporo lżejsza niż typowe ładowarki do laptopów. Ugreen GaN X waży zaledwie 215 g.

Ładowarka Ugreen 100 watów

Ładowarka Ugreen GaN X jest wyposażona w zabezpieczenie przed przepięciem, przeciążeniem i przegrzewaniem. Dzięki temu możecie mieć pewność, że urządzenia są bezpieczne podczas ładowania. Nie polecam ładować swoich sprzętów ładowarkami nieznanych producentów, ponieważ może to prowadzić do uszkodzenia baterii, a w skrajnych przypadkach nawet do wybuchu urządzenia.

Ładowarka USB-C 100 watów

Co dla mnie bardzo ważne, ładowarka Ugreen wspiera technologię Power Delivery 3.0, Quick Charge 4+, i szybkie ładowanie Apple. Dzięki temu, jakikolwiek sprzęt posiadacie, to naładuje go bardzo bardzo szybko.

Ładowarka Ugreen czy warto kupić

Ładowarka Ugreen GaN X 100 watów to solidne i wydajne urządzenie, które zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie wielu urządzeń jednocześnie. Jej kompaktowy rozmiar i wszechstronność czynią ją idealnym towarzyszem podróży. Cena ładowarki Ugreen GaN X o mocy 100 watów 229 złotych. Polecam.

Kup ładowarkę Ugreen GaN X 100 watów

Komenatarze

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…

Popularne